Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? Survivor'da takım değiştiren Yunus Emre'nin hayatına dair bilgiler

Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında Survivorda takım değiştiren Yunus Emrenin hayatına dair bilgiler

Survivor 2020'nin 46. bölüm konsey toplantısında ünlüler takımında Berkan ve gönüllüler takımından Yunus Emre takım değiştirdi. Survivor 2020'ye sonradan katılan Yunus Emre, 47. bölüm itibariyle Ünlüler takımında yer alacak. Peki, Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? Survivor'da takım değiştiren Yunus Emre'nin hayatına dair bilgiler

Haberin Devamı

Survivor Yunus Emre, transfer haberiyle gündeme geldi. Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında transferler gerçekleşti. 14 Nisan Salı Survivor 46. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı ada konseyinde toplandı. Buna göre Ünlüler takımından Berkan ile Gönüllüler takımından Yunus Emre karşılıklı olarak takım değiştirdi. Bu gelişme ardından Survivor 2020'ye sonradan dahil olan Yunus Emre'nin hayatına dair bilgiler yeniden araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? 

29 Mart 1993 tarihinde Silivri’de dünyaya gelen Yunus Emre, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Haberin Devamı

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söyleyen Yunus Emre, MMA'nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu düşünüyor.