Survivor 2018'de ödül oyunu heyecanı - Kim kazanacak?

Survivor 2018de ödül oyunu heyecanı - Kim kazanacak

Survivor 2018 ödül oyunu heyecanıyla devam ediyor. Ekran macerasına hızlı başlayan Survivor'ın 17 Şubat tarihli bölümünde Gönülüller takımı bir ödül oyunundan daha kaybederek ayrıldı. 7-5 önde oldukları seriyi arka arkaya kaybettikleri oyunlarda yitiren gönüllüler takımı 10'a 7'lik skorla ödül oyununu kaybetti. Şimdi ise gözler 17 Şubat tarihli Survivor ödül oyununda!H

Haberin Devamı

Survivor'da dün akşam yapılan ödül oyununda Hakan'ın sakatlanması iki takım oyuncularını da korkuturken, ciddi bir durumunun olmaması gönüllere su serpti. Parkurda iyi gittiği yarışın ardından beklenmedik şekilde sakatlanan Hakan Hatipoğlu hastaneye kaldırıldı. Survivor'ın son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte bu akşam Survivor'da yaşananlar!

Gönülüller takımı bir ödül oyunundan daha kaybederek ayrıldı. 7-5 önde oldukları seriyi arka arkaya kaybettikleri oyunlarda yitiren gönüllüler takımı 10'a 7'lik skorla ödül oyununu kaybetti. 

Hakan'ın sakatlığı ile duran oyun iki takım oyuncularının da konsantresini bozdu. Hakan Hatipoğlu tedavi için hastaneye kaldırılırken, oyun devam etti. 

Gönüllüler takımında hem açlık hem de yorgunluk yavaş yavaş kendini gösterirken adada bu duruma nasıl çare bulacaklarını konuşan takım oyuncuları yeniden ayağa kalkmak istiyorlar. Bu akşam oynanacak ödül oyununu kazanmak isteyen gönüllüler takımı geçtiğimiz mücadelelerden daha istekli olarak sahaya çıkıyor. 

Ünlüler takımında ise kazanılan ödüllerin ardından keyifler yerinde. Ada da şuana kadar bir gerginlik yaşamayan ünlüler takımı oyuncuları daha çok bir birlerini tanıma adına konuşmalar yapıyorlar. Tecrübeli yarışmacıların bir çoğu bir birini önceki yarışmalardan tanıyor olasalar da farklı dönemlerde oynayan yarışmacıların çok olması yeni arkadaşların doğmasına sebep oluyor. 

Haberin Devamı

Survivor'da bu akşam gene bir ödül oyunu oynanacak. Ödül oyunu öncesinde ekranlara gelen fragmanda ise dikkat çeken anlar yaşanıyor. En önemli özelliklerden biri de parkurun bu akşam oldukça zorlu olması. İşte Survivor 6. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

 

Haberle ilgili daha fazlası: