GeriTelevizyon Survivor yarışmacısı Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Yüksel hakkında bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor yarışmacısı Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Yüksel hakkında bilgiler

Survivor yarışmacısı Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Yüksel hakkında bilgiler
Abone Olgoogle-news

Survivor Ayşe Yüksel merak edilen isimler arasında bulunuyor. Gönüllüler takımı yarışmacılarından biri olan Survivor Ayşe’nin kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte Düzceli yarışmacı hakkında merak edilenler

Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Ayşe Yüksel, Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alıyor. Dikkat çeken isimlerden biri olan Yüksel, 23 Mayıs 2000 doğumlu. 4 yıldır tenis antrenörlüğünü sürdüren yarışmacı bunun yanı sıra voleybol, halter ve masa tenisi ile de ilgili.

SURVİVOR YARIŞMACISI AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel Düzceli. 23 Mayıs 2000 doğumlu olan Yüksel, Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde okuyor. Üniversite 2. sınıf öğrencisi olan yarışmacı, ortaokulda masa tenisi eğitimine başladı, o yıllarda başladığı halterde başarıyı yakaladı ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldu.

Halterle bir yıl ilgilenen Survivor Ayşe daha sonra voleybol oynamaya başladı. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ederken tenis antrenörlüğü yaptı. 4 yıldır tenis antrenörlüğünü sürdürüyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle