Survivor Murat Ceylan kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor Murat Ceylan kimdir Kaç yaşındadır

Survivor Murat Ceylan kimdir sorusunun yanıtı birçok izleyici tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Survivor'da gösterdiği performans ve güçlü fiziğiyle dikkat çeken Murat Ceylan'ın özel yaşamı merak ediliyor. Peki, Survivor Murat Ceylan kimdir? Kaç yaşındadır?

Haberin Devamı

15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Murat Ceylan, Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu, yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı.

Haberin Devamı

17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan "Yeni Nesil" adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekti. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.