Survivor'da dün kim elendi? Survivor Ünlüler Gönüllüler'de elenen isim kim oldu?

Survivorda dün kim elendi Survivor Ünlüler Gönüllülerde elenen isim kim oldu

Survivor'ın 28 Nisan tarihli bölümünde çifte heyecan yaşandı. İlk etapta iletişim oyununda karşıya gelen takımlar Survivor'ın son dakikalarında konseye gitti ve elenen isim belli oldu. Survivor'da bu hafta hem Ünlüler hem de Gönüllülerden aday isimler vardı. Adaya veda edecek isim geç saatlerde netlik kazandı ve macerasını tamamlayan isimde SMS sıralaması belirleyici oldu. Peki, Survivor'da dün kim elendi? Survivor Ünlüler Gönüllüler'de elenen isim kim oldu?

Haberin Devamı

"Survivor'dan elenen isim" yarışmanın 28 Nisan 2020 Salı akşamı ekranlara gelen bölümünde yanıt buldu. Rekabetin devam ettiği Survivor 2020'nin izleyici karşısına çıkan 60. bölüm içerisinde eleme konseyinde bir isim Survivor'dan elenerek adaya veda etti. Yunus Emre ve Gizem'in eleme potasında olduğu Survivor'da, salı akşamı konseyde toplanan her iki takımda SMS sıralamasına göre, en çok oyu alanlar Survivor'dan kim elendi? sorusunu yanıta kavuşturdu. Survivor'dan elenen isim gözyaşlarına boğulurken, Sercan ve Berkan arasında yaşanan antipatik polemiği ise Survivor son bölüme damga vurdu. Peki, Survivor'da bu hafta kim gitti? Adaya kim veda etti? İşte, Survivor 11. hafta Ünlüler - Gönüllüler SMS sıralaması ve 60. bölümde Survivor'dan elenen isim...

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haberin Devamı

Survivor'un yayınlanan son bölümünde, Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Parkurda Mert, Ersin ve Sercan arasında yaşanan tartışma son bölüme damga vurdu. Berkan ve Sercan arasında akabinde gelişen antipatik polemiği ise gerginliğe neden oldu.

Rekabetin devam ettiği gecede Survivor iletişim oyununu gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor'da oynanan iletişim oyunu sonrası yarışmacılar, eleme konseyinde Survivor'dan elenen isimi belirlemek için toplandı.

Gönüllüler takımında bu hafta SMS'te ilk 2'ye giren yarışmacılar, Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı oldu.

Ünlüler takımında ise SMS sıralamasında Aycan Yanaç ve Mert Öcal en çok oyu aldı. 

Survivor'da yapılan konseyde Yunus Emre ve Gizem eleme adayı olmuştu.

Eleme gecesinin yaşandığı Survivor'da Aycan eleme adayı olarak Ersin'in; Mert Sercan'ın; Cemal Can Yasin'in; Barış ise Ardahan'ın ismini söyledi.

Heyecanlı gelişmelerin yaşandığı konseyde alınan karar doğrultusunda, Survivor'dan elenen isim Gizem Birdal oldu. Gizem elenmesinin ardından konseyde gözyaşlarına boğuldu. 

SURVİVOR 11. HAFTA SMS SIRALAMASI

Survivor 11. hafta SMS sıralaması, oylamanın ardından belli oldu. Survivor gönüllüler ve ünlüler takımı SMS oylaması şöyle gelişti; 

Gönüllüler takımı SMS sıralaması

Haberin Devamı

1) BARIŞ
2) Cemal Can
3) Nisa
4) Evrim
5) Yasin
6) Berkan
7) Ardahan
8) Gizem

Ünlüler takımı SMS sıralaması

1) AYCAN
2) Mert
3) Elif
4) Sercan
5) Yunus Emre
6) Ersin
7) Aşkım

BERKAN VE MERT ARASINDA ANTİPATİK TARTIŞMASI

Survivor 2020'nin 60. bölüm iletişim ödülü oyunu sonrasında gönüllüler takımından Survivor Berkan ve ünlüler takımından Survivor Sercan arasında antipatik tartışması yaşandı. Survivor Berkan ve Survivor Sercan arasında yaşanan gergin anlara neden oldu. 

Yaşanan tartışma sonrası Berkan'ın "Karşı taraftaki bir kaç kişiyi kınıyorum" demesi ve Sercan'ın bu sözlere verdiği cevap ikilinin arasında soğuk rüzgarlar estirdi.

Haberin Devamı

SURVİVOR GİZEM KİMDİR?

Survivor 2020'de Gönüllüler Takımında yer alan Gizem Birdal 5 Ağustos 1992 İstanbul doğumlu. 10 yaşında Bakırköyspor kulübünde basketbola başlayan Birdal kendisini şu şekilde anlattı:

24 yaşıma kadar aktif basketbol oynadım. 8. sınıfta Oğuzkaan kolejinden burs aldım ve liseyi de burada bitirdim. Alt yapım bitince Bursa Büyükşehir Belediyesiyle anlaştım ve 1 sene Bursa'da oynadım. Devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini burslu okudum. Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer aldım. Daha sonra 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda yer aldım. En son "Şahin Tepesi" adlı dizide yer aldım. Bunun dışında birkaç reklam projesinde oynadım.

Haberle ilgili daha fazlası: