Survivor Hayrettin kimdir? TV programları ile dikkat çekiyordu

Survivor Hayrettin kimdir TV programları ile dikkat çekiyordu

Survivor Hayrettin, parkurlardaki mücadelesi ve yarışma esnasındaki diyalogları ile izleyicilerin biyografisini merak ettiği isimler arasında yer alıyor. Bir dönem eğlence temalı sovları ile televizyon ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan ve ardından Youtube üzerinden içerik üretmeye başlayan Hayrettin, yakın zamanda ise TRT ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim isimli dizide rol almıştı. Peki, Survivor Hayrettin kimdir? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

Haberin Devamı

Survivor Hayrettin, reklam, dizi, Youtube içerikleri ile öne çıkmıştı. Daha önce yapmış olduğu programlar ve dahil olduğu dizi projelerinde adından çokça söz ettiren Hayrettin, bir dönem ABD'de yaşamını sürdürmüştü. Bu süreçte çektiği videoları sosyal paylaşım siteleri üzerinden yayınlayan Hayrettin, sosyal medyada da önemli bir takipçi kitlesine sahiptir. İşte, Survivor 2021 yarışmacısı Hayrettin hakkında bazı bilgiler

SURVİVOR HAYRETTİN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Survivor Hayrettin, 1 Ocak 1984 tarihinde dünyaya geldi.

Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başladı. Hayrettin, üniversitede bölümü olan reklamcılığı okurken sınıftan bi’ grup arkadaşıyla videolar çekip internete koymaya başladı ve aynı zamanda üniversitenin tiyatro kulübünde arkadaşlarıyla beraber tiyatro çalışmalarında bulundu. 2009 senesinde arkadaşlarıyla sahneye koydukları ‘Kral Übü’ oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Hayrettin bu oyunda kral Übü karakteri ile İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

Haberin Devamı

Üniversitenin son senesinde arkadaşlarıyla ‘Issız Adam’ı izlemeye gitti ve 1 hafta içinde o filmi tiye alan ‘Kızsız Adam’ı çektiler ve bu video o dönem önce internette, sonra televizyon ve basında geniş bir şekilde yer bulur. O videodan sonra Hayrettin sırasıyla ‘Turkcell’ reklam filmi, ‘Gelecekten Bir Gün’ sinema filmi, ‘Doritos’ reklam kampanyası ve kendi adını taşıyan ‘Hayrettin’ programını yaptı. 2010 senesinden sonra üniversiteler zincirinden oluşan, hatırı sayılır bir kitleye gösterilerde bulundu. 2013 yılında Harry isimli yarışma programını keyifle sundu.

2013 yılı Eylül ayında kendisini geliştirmek için 1 yıl Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşadı. Hayrettin, zaman zaman Ti’ye aldığı video paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Hayrettin, Kalk Gidelim, İlk Öpücük, Vezir Parmağı gibi projelerle yer almıştır.

Haberle ilgili daha fazlası: