Survivor Evrim kimdir ve kaç yaşında? Survivor Evrim Keklik'in biyografisi ve hayatıyla ilgili bilgiler

Survivor Evrim kimdir ve kaç yaşında Survivor Evrim Keklikin biyografisi ve hayatıyla ilgili bilgiler

Survivor 2020 yarışmacılarından olan Survivor Evrim, adından söz ettirmeye devam ediyor. Yarışmanın son bölümlerinde, performansı ve takım arkadaşlarıyla yaşadığı diyologlarla gündeme gelen Survivor Evrim'in hayatı, Survivor izleyenleri tarafından merakla sorgulanıyor. Peki, Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte, Survivor Evrim Keklik'in biyografisi ve hayatı hakkında merak edilen bazı bilgiler.

Haberin Devamı

Survivor Evrim kimdir? sorusu, son günlerde yanıtı en fazla araştırılan konulardan oldu. Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik, son olarak Yasin'le yaşadığı problemle gündeme gelmişti. Peki, Survivor Evrim kaç yaşında ve nereli? İşte, Survivor Evrim'in merak edilen hayatı.

SURVİVOR EVRİM KİMDİR?

29 yaşında olan Evrim Keklik, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başlayan ve 10 yıl boyunca devam eden Keklik kendisini şu şekilde anlattı:

Fenerbahçe Spor Kulübü sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.