GeriTelevizyon Survivor Evrim nereli? Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Evrim nereli? Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?

Survivor Evrim nereli? Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?

Evrim Keklik, başarılı atışları ile Survivor izleyicileri tarafından beğenilen isimler arasında yer alıyor. Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında bulunan Keklik, aynı zamanda konuşmaları ile de dikkat çekiyor. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? İşte 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Survivor Evrim ile ilgili merak edilenler…

Survivor Evrim Keklik merak edilen isimler arasında yerini aldı. TV 8’de ekrana gelen yarışmada her hafta ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında rekabetler yaşanıyor. Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik başarılı atışları ile dikkat çekiyor. Peki Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında?

SURVİVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivıor 2020'nin hırslı yapısıyla dikkat çeken ismi Evrim Keklik, 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.  İlkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başlayan ve 10 yıl boyunca devam eden Keklik kendisini şu şekilde anlattı:

Survivor Evrim nereli Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında

Fenerbahçe Spor Kulübü sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False