GeriTelevizyon Survivor Evrim nereli? Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Evrim nereli? Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?

Survivor Evrim nereli? Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?
Abone Olgoogle-news

Survivor 2020 yılında da ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında yapılıyor. Yarışma haftada yedi gün yayınlanıyor. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşanıyor. Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik hırsı ve konuşmaları ile dikkat geçiyor. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli?

Evrim Keklik, Survivor 2020 yarışmacıları arasında dikkat çeken isimler arasında bulunuyor. Evrim Keklik kaç yaşında, nereli? Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Keklik, konuşmaları ve performansı ile gündemde yer alıyor. Adaların birleşmesi ile beraber gönüllüler takımı ve ünlüler takımı arasında nelerin yaşanacağı merak konusu. İşte 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Evrim Keklik ile ilgili merak edilenler…

SURVİVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivıor 2020'nin hırslı yapısıyla dikkat çeken ismi Evrim Keklik, 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.  İlkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başlayan ve 10 yıl boyunca devam eden Keklik kendisini şu şekilde anlattı:

Survivor Evrim nereli Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında

Fenerbahçe Spor Kulübü sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle