Cemal Can Canseven nereli? Survivor Cemal Can Canseven kimdir ve kaç yaşında?

Cemal Can Canseven nereli Survivor Cemal Can Canseven kimdir ve kaç yaşında

Survivor yarışmacıları arasında yer alan Cemal Can Canseven, performansı ve samimi tavırları ile izleyicinin beğenisini kazandı. TV 8’de ekrana gelen yarışmada Gönüllüler Takımı’nda bulunan başarılı yarışmacı, sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile olan yakınlığı ile de tanınıyor. Peki Cemal Can Canseven kimdir, nereli? İşte Cemal Can Canseven'in hayatı ile ilgili merak edilenler...

Haberin Devamı

Survivor yarışmacılarından olan Cemal Can Canseven, parkurda gösterdiği performanslar ve yarışmacı arkadaşları ile girdiği diyaloglarla dikkatleri üzerine çekiyor. Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmacıları arasında yer alan Cemal Can Cansever'in hayatı ve biyografisi son günlerde merak konusu oldu. Peki, Survivor Cemal Can Canseven kimdir ve kaç yaşında? Cemal Can Canseven nereli?

 CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

İzmir doğumlu olan Cemal Can Canseven, 24 yaşındadır. Annesi Rizeli olan Canseven’in babası Selanik göçmenidir. 9 yaş büyük küçük annem dediği bir ablası var. Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamladı. Üniversite vesilesiyle İstanbul'a geldi. İstanbul'da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başlamış ve daha sonra bu alanda uzmanlaşmıştır.

Sosyal medyanın sevilen isimlerinden olan Danla Bilic’in yakın arkadaşıdır.

Haberin Devamı

Cemal Can Canseven nereli Survivor Cemal Can Canseven kimdir ve kaç yaşında