Survivor Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında? Survivor’da Çağrı ve Dora arasında gerginlik!

Güncelleme Tarihi:

Survivor Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında Survivor’da Çağrı ve Dora arasında gerginlik
Oluşturulma Tarihi: Ocak 22, 2021 15:08

Survivor Çağrı Atakan merak edilen isimler arasında bulunuyor. Yeni bölüm tanıtımında Dora ile yaşadığı gerginliğin ardından izleyiciler Çağrı Atakan’ın kaç yaşında ve nereli olduğunu araştırmaya başladılar. İşte Çukur, Şahin Tepesi ve Arka Sıradakiler dizilerinde rol alan ünlü isim ile ilgili merak edilenler

Haberin Devamı

Survivor yarışmacıları Çağrı Atakan ve Dora arasında yeni bölümde gerginlik yaşanıyor. Ödül oyunu sırasında yaşanan gerginlikte Çağrı, ‘Bu çizgiyi birisi geçmesin o zaman tamam mı’ diyor. İlerleyen görüntülerde ise Dora’ya sinirlenen Çağrı’nın ona doğru bağırdığı görülüyor. İzleyiciler, Çağrı Atakan ile ilgili bilgileri araştırmaya başladılar. İşte 1981 Ankara doğumlu olan yarışmacı hakkında bilgiler

ÇAĞRI VE DORA ARASINDA GERGİNLİK

Ödül oyunu sırasında yaşanan gerginlikte Çağrı, ‘Bu çizgiyi birisi geçmesin o zaman tamam mı’ diyor. İlerleyen görüntülerde ise Dora’ya sinirlenen Çağrı’nın ona doğru bağırdığı görülüyor.

Survivor Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında Survivor’da Çağrı ve Dora arasında gerginlik

Haberin Devamı

SURVİVOR ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR?

Survivor 2021 yarışmacılarından olan Çağrı Atakan 1981 Ankara doğumlu. Atakan, eğitimine özel bir okulda başladı. Ardından Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı.

2018 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan, Şahin Tepesi dizisinden yer aldı. Dizide Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner ve Leyla Tanlar gibi isimlerle birlikte çalıştı. Çukur dizisinde Remzi karakteriyle ekrana gelen Atakan, 1.85 boyunda ve 79 kilodur.

Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

ÇAĞRI ATAKAN’IN OYNADIĞI DİZİLER

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

EDA TAŞPINAR’IN ESKİ SEVGİLİSİ

Çağrı Atakan ile Eda Taşpınar’ın aşkı magazin gündeminde günlerce konuşulmuştu. İlişkileri yaz aylarında başlayan çift geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı.

Oyuncu sevgilisi Çağrı Atakan’ın Survivor’a gittiği için bu aşka nokta koyduğu söylenen Eda Taşpınar, “Aslında ilişkimiz daha önce bitmişti. Bazı fikirsel ayrılıklar yaşadık. Arkadaş olarak kalmaya karar verdik” dedi.

Haberin Devamı

Atakan, ayrılığın ardından şu açıklamayı yaptı; 'Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun'

Haberle ilgili daha fazlası: