GeriTelevizyon Survivor Burak kimdir, ve kaç yaşında? Survivor Burak Yurdugör'ün biyografisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Burak kimdir, ve kaç yaşında? Survivor Burak Yurdugör'ün biyografisi

Survivor Burak kimdir, ve kaç yaşında? Survivor Burak Yurdugör'ün biyografisi
Abone Olgoogle-news

Survivor Burak kimdir? sorusu, yarışmanın takipçileri tarafından son günlerde yanıtı araştırılan konulardan oldu. Son bölümlerde dikkat çeken ve zaman zaman adadaki arkadaşları ile yaşadıkları polemiklerle gündeme gelen Survivor Burak'ın biyografisi ve hayatına ilişkin bilgiler sorgulanıyor. Peki, Survivor Burak kaç yaşında ve nereli? İşte, Survivor Burak Yurdugör'ün biyografisi ve hayatı.

Survivor Burak Yurdugör, yarışmayı sıkı sıkıya takip eden pek çok kişinin araştırdığı isim olmaya başladı. Şu ana kadar yarışmada sakinliğiyle dikkat çeken Survivor Burak, yüzme, basketbol, amerikan futbolu dallarında spor yapmıştır. Survivor Burak aynı zamanda fitness ve crossfit uygulamalarını da gerçekleştirmiştir. Peki, Survivor Burak kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte, o isimler hakkında bazı bilgiler.

Survivor Burak Yurgugör 21 yaşında ve İstanbul doğumludur. Burak Yurdugör'ün babası İsviçre Zurich doğumlu fakat kökeni İstanbul ve Yemen'e dayanıyor. Bir kız kardeşi var. Babannesi ve ailesi ile beraber yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünden mezun.

Şu anda Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümü okuyor. Spora ilk okulda başladı. Yüzme branşı ile belli bir süre basketbolu beraber oynadı ve üniversitede de kısa süreliğine amerikan futbolu oynadı. Aktif olarak crossfit ve fitness ile uğraşıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle