GeriTelevizyon Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale kimdir, kaç yaşında? Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk hakkında bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale kimdir, kaç yaşında? Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk hakkında bilgiler

Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale kimdir, kaç yaşında? Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk hakkında bilgiler

Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk, Survivor 2020 sezonuyla birlikte merak konusu olmaya başlamıştı. Survivor 89. bölüm fragmanına Gönüllüler takımında yarışan Berkan ve sevgilisi Lale Onuk'un görüntüleri damga vurdu. Lale Onuk, Survivor'dan önce katıldığı yarışma programıyla adını duyurmuştu. Peki, Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale kimdir, kaç yaşında? Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk hakkında bilgiler...

Survivor 2020 sezonuyla birlikte gündeme gelen isimlerden biri de Lale Onuk oldu. Gönüllüler ekibinde yarışan Berkan Karabalult'un sevgilisi olan Lale Onuk, sevgilisine sık sık destek paylaşımlarında bulunuyor. Sevgilisini Dominik Adası'na yolcu ederken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Lale Onuk, "Nerede olursan ol, kalbim hep seninle" notunu düşmüştü. Peki, Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Onuk kimdir?

Lale Zuzanna Onuk İstanbul doğumludur. Varşova Sosyal Bilimler ve psikoloji üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyken Miss Turkey 2018'de 19. Numarada yarışmıştır. 1,80 boyunda olan Lale Onuk 22 yaşında. Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk, sosyal medya paylaşımlarıyla ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 

SURVİVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen Berkan Karabulut, sık sık okul değiştirmiş ve bunun nedeninin her sene en iyi basketbol takımı neredeyse oraya yönelmesi olduğunu ifade ediyor.

7 yaşında futbola başlayan Berkan, sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul'un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance'da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme'de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015'te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor.

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False