GeriTelevizyon Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Berkan Karabulut’un sevgilisiyle ilgili bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Berkan Karabulut’un sevgilisiyle ilgili bilgiler

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Berkan Karabulut’un sevgilisiyle ilgili bilgiler

Survivor’da büyük finaline doğru eleme adayı gösterilen isimlerden biri de Berkan Karabulut oldu. Survivor 2020’ye yüksek enerjisiyle damga vuran Berkan Karabulut, gerek performansı gerekse iletişim ödülünde sevgilisiyle yaptığı görüşmelerle dikkatlerini üzerine çekiyor. Peki, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Berkan Karabulut’un sevgilisiyle ilgili bilgiler

Survivor 2020’de uzun süre kalmayı başaran isimlerden biri olan Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olan Berkan Karabulut, sık sık okul değiştirmiş ve bunun nedeninin her sene en iyi basketbol takımı neredeyse oraya yönelmesi olduğunu ifade ediyor.

7 yaşında futbola başlayan Berkan, sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul'un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance'da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme'de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015'te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor.

BERKAN’IN SEVGİLİSİ LALE ONUK KİMDİR?

Survivor 2020 sezonuyla birlikte gündeme gelen isimlerden biri de Lale Onuk oldu. Berkan Karabulut’un sevgilisi olan Lale Onuk, sevgilisine sık sık destek paylaşımlarında bulunuyor. Lale Zuzanna Onuk İstanbul doğumludur. Varşova Sosyal Bilimler ve psikoloji üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyken Miss Turkey 2018'de 19. Numarada yarışmıştır. 1,80 boyunda olan Lale Onuk 22 yaşında. Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk, sosyal medya paylaşımlarıyla ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False