Survivor Berkan kimdir kaç yaşında? Berkan Karabulut ne mezunu

Survivor Berkan kimdir kaç yaşında Berkan Karabulut ne mezunu

Yarışmada takındığı enteresan tavırlar nedeniyle araştırılmaya başlanan Survivor Berkan, ne mezunu olduğu ile de merak ediliyor. Peki, sürekli olarka takımına motivasyon aşılamaya çalışan tavırları ile dikkat çeken Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında ve ne mezunu? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

Haberin Devamı

Survivor Berkan Karabulut, son günlerde söylemleri ve hareketleri ile dikkat çekiyor. Bir dönem futbol ve basketbol oynayan Berkan Karabulut, kendi fitness spor salonunu açarak eğitim vermeye başladı. Peki, Survivor Berkan kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

SURVİVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen Berkan Karabulut, sık sık okul değiştirmiş ve bunun nedeninin her sene en iyi basketbol takımı neredeyse oraya yönelmesi olduğunu ifade ediyor.

7 yaşında futbola başlayan Berkan, sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul'un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance'da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme'de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015'te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor.

Berkan Karabulut, Survivor 2020'ye katılma nedenini ise şu sözlerle anlatıyor:

Haberin Devamı

"4 senedir kendimce bir çok şekilde emek verip aslında her defasında karşılığını aldığımı düşündüğüm ve bana başından beri inanılmaz motivasyon sağlayan Survivor mücadelesinde son noktalardayım bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğime ve yılmadan kendi yolumu takip edebilecek güce sahip olduğuma eminim.

Kolumda 2 sene önce yaptırdığım bir dövmem var, Fransızca “neden başladığını asla unutma“ yazıyor. Onun üstünde de bir koi balığı var. Bunun anlamı Japon efsanesine göre ters akıntıya karşı giden bir nehirde azmi ve kararlılığı sayesinde nehrin sonuna ulaşıp ejderhaya dönüşen bir balık .

SURVİVOR BERKAN’IN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk İstanbul doğumludur.  Varşova Sosyal Bilimler ve psikoloji üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyken Miss Turkey 2018'de 19. Numarada yarışmıştır. Onuk, 1,80 boyundadır.

Haberle ilgili daha fazlası: