GeriTelevizyon Survivor ayak tenisini kim kazandı? Survivor 15 Nisan son bölüm sembol oyununu kim aldı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor ayak tenisini kim kazandı? Survivor 15 Nisan son bölüm sembol oyununu kim aldı?

Survivor ayak tenisini kim kazandı? Survivor 15 Nisan son bölüm sembol oyununu kim aldı?

Dün akşam ayak tenisi oyunu ile futbol seyrini yaşatan Survivor, heyecan dolu anlara sahne oldu. Sercan, Ardahan ve Yasin üçlüsünün Acun, İrem Kanan ve Ersin üçlüsü ile mücadele ettiği ayak tenisi öncesi bahisler alındı. Kazanan takımı destekleyen isimlere yemek ödülü verildi. 15 Nisan akşamı yayınlanan son bölümde bir diğer gündem konusu sembol oyunuydu. Sembol oyununu kazanan isim erkekler ve kadınlar grubunda belirlendi. Peki, Survivor ayak tenisini kim kazandı? İşte, dün akşam yaşanan olaylardan bazı detaylar

Survivor'un 15 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen 47. bölümünde tenis oyunu ve sembol heyecanı yaşandı. Adaların birleşmesinden sonra tenis oyununda karşı karşıya gelen yarışmacılar, daha sonra Survivor 2020'nin yeni bir oyunu ile karşılaşarak sembol oyununa katıldı. Kadınların ve erkeklerin ayrı ayrı bireysel sembolü kazandığı oyunda rekabet dolu anlar ekranlara geldi. Takım değiştirerek ünlüler takımına geçen Yunus Emre'nin Barış için söylediği sözler ise son bölüme damga vurdu. Peki, Survivor ayak tenisini kim kazandı? Sembol kimin oldu? İşte Survivor kadınlar ve erkekler bireysel sembolü kazananlar.

Survivor 2020'de bireysel sembol oyunu Ünlüler Gönüllüler'de ilk kez ekranlara geldi. Sevilen yarışma programının 15 Nisan tarihli 47. bölümünde sembol oyununda karşı karşıya gelen yarışmacılar, çeyrek final için avantaj yakalamaya çalıştı. Formatta yapılan değişiklikle bu yıl ilk kez çeyrek finale katılacak olan Survivor yarışmacıları, bireysel sembolü kazanmak için parkurda ter döktü. Sembol oyunundan önce Acun Ilıcalı ve Survivor yarışmacıları arasında oynanan tenis oyunu ise renkli anlara neden oldu. İşte, Survivor bireysel sembol ve tenis oyununu kazan isimler.

SURVİVOR BİREYSEL SEMBOLÜ ERKEKLERDE KİM KAZANDI?

Survivor sembol oyununda tüm yarışmacılar bu sembolü alıp çeyrek finale çıkmada gereken avantajı elde etmek için mücadele verdi. Eleme usulüyle yapılan yarışmada son 2’ye Ersin ve Cemal Can kaldı. Mücadeleyi erkeklerden Survivor Ersin kazandı ve böylelikle Ersin ilk sembolünü kazanmış oldu.

BİREYSEL SEMBOLÜ KADINLARDA KİM KAZANDI?

Erkeklerin yarışından sonra bu kez kadınlar sembol yarışında mücadele verdi. Oynanan bireysel oyun sonunda Nisa ve Elif finale kaldı. Mücadele sonunda Bireysel sembolü kadınlardan ise Survivor Nisa kazandı. 

SURVİVOR AYAK TENİSİNİ KİM KAZANDI?

Survivor'da ayak tenisi heyecanı Acun Ilıcalı ve Survivor yarışmacıları arasında yaşandı. Çekişmeli geçen mücadele sonunda maçı Yasin, Ardahan ve Sercan kazandı. Kazanan takım yiyecek ödülüne kavuştu. 

YUNUS EMRE'DEN BARIŞA SERT SÖZLER

Takımı değişerek ünlüler takımına geçen Yunus Emre, Barış için sert sözler söyledi. Yunus Emre, Barış'ın birleşme partisinde yiyecekleri fazla tükettiğiyle ilgili suçlamalarda bulundu. 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False