Survivor 2020 yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir?

Güncelleme Tarihi:

Survivor 2020 yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 13, 2020 11:51

Survivor Yunus Emre kimdir? Survivor kırmızı takımda mücadele eden Yunus Emre Özden performansı ve diyaloglarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Survivor 2020 kadrosunda gösterdiği mücadeleler ve zaman zaman yarışmacı arkadaşlarıyla yaşadığı tartışmalarla adından söz ettiren Survivor Yunus Emre, adadan elenerek hayallerine veda etti. MMA dövüşleriyle ilgilenen Yunus Emre'nin Türkiye 3.lüğü ve İstanbul 2.liği bulunuyor. İşte, Survivor Yunus Emre Özden'in biyografisi ve hayatıyla ilgili bilgiler...

Haberin Devamı

29.03.1993 İstanbul/Silivri’de doğan ve hala Silivri’de ikamet eden model, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Haberin Devamı

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söyleyen Yunus Emre, MMA'nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu düşünüyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!