GeriTelevizyon Survivor 2020 yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlıyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor 2020 yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlıyor?

Survivor 2020 yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlıyor?

Survivor ne zaman başlayacak sorusu, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından merak konusu oldu. Survivor'da bu yıl yine zorlu ve heyecanlı dakikaları izlemek için sabırsızlananlar bir yandan da Survivor yarışmacılarının kimler olacağını sorguluyor. Peki, Survivor 2020 yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlıyor? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'un yeni sezon detaylarını Acun Ilıcalı verdi. Geçen sezon Türkiye-Yunanistan olarak iki farklı ülke yarışmacılarının yarıştığı Survivor bu sezon ünlüler gönüllüler olarak ekranlara gelecek. Peki, Survivor ne zaman başlıyor? İşte, o konu ile ilgili bilgiler.

Survivor 2020'nin ne zaman başlayacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Eser Yenenler Show'un özel bölümüne katılan Acun Ilıcalı, Survivor'un 16 Şubat tarihinde başlayacağını açıkladı.

16 Şubat'ta ekranlara gelecek olan Survivor, bu sezon ünlüler-gönüllüler konseptiyle gerçekleşecek.

SURVİVOR YARIŞMACILARI KİMLER?

2020 Şubat ayında başlayacak Survivor'un yeni sezonda yarışmacılar arasında ilk belli olan isim ise Ersin Korkut oldu. Yarışmanın formatı bu yıl Ünlüler-Gönüllüler olarak iki takım halinde oynanacak. Geçtiğimiz yıl Türkiye-Yunanistan olarak iki farklı ülke yarışmacılarının performans sergilediği programda bu yıl Ünlüler ve Gönüllüler yarışacak.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False