GeriTelevizyon Survivor'da kimin adı yazıldı? 18 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da kimin adı yazıldı? 18 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da kimin adı yazıldı? 18 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Abone Olgoogle-news

Survivor'da 18 Mart Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu, ada konseyinde eleme adayları arasına yazılan isimleri merak ettirdi. Gönüllüler ve ünlüler takımının oynadığı oyunun ardından iki aday, eleme isimleri arasında yerini aldı. Peki, Survivor'da 18 Mart Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kim kaybetti? İşte, dokunulmazlık oyununda yaşanan olaylar ve Survivor'da ismi yazılan adaylar

Survivor'da dün akşam kim eleme adayı oldu sorusuna yanıt arayan izleyiciler, dokunulmazlık oyununu kimin kazandığını merakla araştırdı. Survivor'da 18 Mart akşamı oynanan ve oldukça çekişmeli geçen dokunulmazlık oyununda, takımlardan birisi dokunulmazlığı kaybederek iki arkadaşını eleme potasına göndermek zorunda kaldı. Survivor'da dün akşam gerilim ve aksiyon dışında eğlenceli dakikalar da yaşandı. Peki, Survivor'da dün akşam kim eleme adayı ilan edildi? İşte, detaylı bilgiler

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2017'nin 18 Mart akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık ödülü gönüllülerin oldu. İlk iki turda birer oyun kazanan takımlar, final turunda kozlarını paylaştı. Finalde alınan ezici mağlubiyet, gönüllüler takımına dokunulmazlık oyununu kaybettirdi. Bu mağlubiyetin ardından ünlüler takımı iki kişinin adını eleme potasına yazmak zorunda kaldı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından kendi içlerinde bireysel dokunulmazlığı oynayan ünlüler takımında Adem bu ünvanı kazanarak bir kişinin ismini yazma hakkını elde etti.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ada konseyinde elenecek isim konusunda bir karar vermek zorunda kalan ünlüler takımı, yaptıkları oylama sonucunda bir kişinin ismini eleme adayı olarak belirledi. En çok ismi yazılan Şahika ada konseyinde ilk eleme ismi ilan edildi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem ise ikinci eleme ismi olarak her bireysel dokunulmazlıkta olduğu gibi Sedat'ı belirledi.

Ünlüler takımı böylece üç hafta üst üste adadan yarışmacı göndermiş oldu.

ADA KONSEYİNDE 'GORİL' NEŞESİ

Oyunlarda kendisini 'goril' olarak hitap eden gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan, ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından makara konusu oldu. Daha önce Fatih ve Furkan'ı 'maymun', 'orangutan' hitapları dolayısıyla uyaran Acun Ilıcalı, Volkan'ın kendi lakabını 'goril' olarak belirlemesine oldukça şaşırdı. Konseyde bu konu üzerinden Volkan'a takılan Acun Ilıcalı, Fatih ve Furkan'a verdiği uyarılar nedeniyle özür dilediğini muzip bir tavırla dile getirdi. Ada konseyinde gündeme gelen bu konunun yarışmacıların yüzünü güldürdüğü gözlerden kaçmadı.

Survivorda kimin adı yazıldı 18 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2017 dün akşam yeni bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Ödül oyunu heyecanının yaşandığı Survivor 2017'de yarışmacılar kumsalda hentbol oynadı. Kazanan takımın açlığını dindirme şansını yakaladığı mücadele de büyük heyecan yaşandı. Tartışmaların yaşandığı kazanma hırsının doruğa ulaştığı mücadele de izleyenler soluksuz maçı takip etti. Oyununun ilk etabında ünlüler ve gönüllüler takımı kıyasıya yarıştı. İlk turu gönüllüler takımı müthiş bir performansla kazandılar. İkinci turda ise ünlüler takımı rüzgar gibi esti ve durumu 1-1'e getirdiler. Final etabında ise kafa kafaya bir mücadele oldu. Final etabını ünlüler takımında kızların hata yapmasının sonucunda gönüllüler takımı kazandı ve müthiş ödülün sahibi oldular.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Survivor'da eleme konseyine kalacak olan 2 kişinin daha belirleneceği dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazanmıştı. Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı oyunda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim İlhan Mansız oldu. İlhan Mansız'ın adını verdiği Pınar, elemeye kaldı. Konseyde en fazla adı yazılan isim olan Fatih de elemeye kalan bir diğer isim oldu. Böylelikle elemeye kalan isimler Şahika, Adem, Fatih ve Pınar oldu. Survivor'da geçtiğimiz hafta adaya veda eden isim Fatih Hürkan olarak belirlendi.

'SABRİYE'DEKİ ÇIKIŞI GÖRMEZDEN GELEMEZDİM'

İlhan Mansız bir önceki hafta için Sabriye'nin yükselen performansından bahsetti ve bu yüzden 7 oyun kaybeden Pınar'ın adını vereceğini sözlerine ekledi. Ünlüler takımı yaşanan bu gelişmenin ardından kısa süreli bir şok yaşarken bazı yarışmacılar İlhan'ın kararını doğru bulurken, takımda bu karara tepki gösterenlerde oldu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle