GeriTelevizyon Sugay Hatun damga vurdu! Osman Bey'in süt annesi Sugay Hatun kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sugay Hatun damga vurdu! Osman Bey'in süt annesi Sugay Hatun kimdir?

Sugay Hatun damga vurdu! Osman Bey'in süt annesi Sugay Hatun kimdir?
Abone Olgoogle-news

Sugay Hatun, oba beyinin desteğiyle katıldığı Kayı Obası'nda önemli bir rol üstleniyor. Halime Hatun'un ölümünün ardından annesiz kalan Osman Bey'e süt annelik yapmaya gönüllü olan Sugay Hatun, diziyi yakından takip eden vatandaşların duygusal anlar yaşamasına sebep oldu. Daha ilk andan itibaren izleyiciyi derinden etkileyen karakter, internet üzerinden de sorgulanmaya başlandı. Peki, Sugay Hatun kimdir? İşte, bu rolü üstlenen karakter hakkında detaylı bilgiler

Sugay Hatun, Diriliş Ertuğrul dizisine katılmasının ardından merakla araştırılan isim oldu. Diziyi yakından takip eden birçok kişiye duygusal anlar yaşatan Sugay Hatun, annesini kaybeden Osman Bey'in süt anneliğini üstlenmiştir. Peki, binlerce kişinin araştırdığı isim olan Sugay Hatun kimdir? Karaktere kim hayat vermektedir? İşte, o detaylar

SUGAY HATUN ROLÜNÜ ÜSTLENEN OYA UNUSTASI KİMDİR?

Oya Unustası, sıkça konuşulan isimler arasında yer almaya devam ediyor. Birçok dizide rol alan önemli isim, şu ana kadar önemli projelerde yer almıştır. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni kadın başrol oyuncusu olacağı iddia edilen Oya Unustası, dizi gündeminde yer almaya başladı. Oya Unustası'nın rolüyle ilgili henüz bir bilgi verilmedi. 

Oya Unustası, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir,Buca’lıdır. Anne tarafı büyükleri Selanik göçmeni, baba tarafı büyükleri ise Bulgaristan göçmenidir. İki ablası, bir abisi vardır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü'nden mezun oldu. Ayla Algan’dan oyunculuk ve sahne sanatları dersleri aldı. 173 cm boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan Oya Unustası, sunuculuğunu Ceyda Düvenci ve Murat Yıldırım’ın üstlendiği 2013 yılında Rüveyda Öksüz’ün birinci olduğu Mıss Turkey güzellik yarışmasında ilk 20’ye giren finalistlerden olmuştur.

Oya Unustası (Nergis) rolünü canlandırdığı “Beyaz Karanfil” adlı dizide Kenan Çoban (Zülfü), Hakan Boyav, Ali Sürmeli (Osman), Okan Turan, Çağlar Ertuğrul (Başar) ve Chloe Loughnan (Berrak) rol almıştır.

Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde de Zeliş rolüyle ekrana geldi.

Filmleri ve Dizileri :

İzmir Çetesi
Sevdaluk
Beyaz Karanfil
Kalbim Ege’de Kaldı

Sugay Hatun damga vurdu Osman Beyin süt annesi Sugay Hatun kimdir

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle