Stranger Things 4. sezon 2. kısım nasıl izlenir? Stranger Things 4. sezon 2. kısım Netflix'te

Güncelleme Tarihi:

Stranger Things 4. sezon 2. kısım nasıl izlenir Stranger Things 4. sezon 2. kısım Netflixte
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 01, 2022 14:22

Stranger Things 4. sezon 2. kısım araştırılan konular arasında yer alıyor. Stranger Things 4. sezonun ilk yedi bölümü 27 Mayıs’ta yayınlanmıştı. Yeni sezonda baş aşağı dünyadan bir yaratık yine Hawkins kasabasında cinayetler işliyor. Eleven güçlerini geri kazanmak için uğraşıyor. Peki, Stranger Things 4. sezon 2. kısım nereden izlenir?

Haberin Devamı

Stranger Things 4. sezon 2. kısmın ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu. Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in 4. sezonunun 1. kısmı mayıs ayında izleyici karşısına çıkmıştı. Stranger Things 4. sezon 2. kısım ise bugün yayınlandı. 2.kısımda iki bölüm yer alıyor.

STRANGER THİNGS 4. SEZON 2. KISIM YAYINLANDI

Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşan bilim kurgu dizisi Stranger Things 4. sezon 1. kısım 27 Mayıs günü izleyici ile buluşmuştu. Merakla beklenen dizinin 2. kısmı ise 1 Temmuz'da yayınlandı. Netflix hesabınız ile sisteme giriş yaparak dizinin yayınlanan sekizinci ve dokuzuncu bölümlerine ulaşabilirsiniz.

STRANGER THİNGS OYUNCULARI

Stranger Things oyuncuları arasında Wiona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink  gibi isimler yer alıyor.