Sosyetik Gelin oyuncuları kimlerdir? Sosyetik Gelin konusu ne? İşte oyuncu kadrosu

Sosyetik Gelin oyuncuları kimlerdir Sosyetik Gelin konusu ne İşte oyuncu kadrosu

Sosyetik Gelin filmi televizyonda izleyici karşısına çıkıyor. Nilüfer Yenidoğan'un senaryosunu üstlendiği Sosyetik Gelin filminde, zengin ailenin, şımarık tek çocuğu olarak büyütülen Selin'in hayatını ve istemediği bir evliliğe sürüklenmesi anlatılıyor. Film oyuncu kadrosu ve konusuyla da dikkatleri üzerine topluyor. Peki, Sosyetik Gelin oyuncuları kimlerdir? Sosyetik Gelin konusu ne? İşte Sosyetik Gelin oyuncu kadrosu ve filme ilgili ayrıntılar..

Haberin Devamı

Romantik komedi filmi Sosyetik Gelin, babasının dolandırılmasıyla evlilik yoluna giden şımarık, zengin kızı Selin'in öyküsünü televizyon ekranlarında izleyici ile buluşturuyor. Yönetmenliğini Ayhan Özdemir ve Zeynep Korkmaz'ın üstlendiği filmde başarılı isimler rol alıyor. Peki, Sosyetik Gelin filminin oyuncuları kimdir? Sosyetik Gelin'in konusu ne?

Başrollerini Gizem Karaca ve Barış Murat Yağcı'nın paylaştığı "Sosyetik Gelin" filminde ayrıca Yavuz Topoyan, Barış Kıralioğlu, Sultan Köroğlu Kılıç, Ayşen Sezerel ve Levent Çimen gibi isimler de rol alıyor.

Sosyetik Gelin filminde; zengin bir ailenin şımarık ve tek çocuğu olan Selin, istemediği bir evliliğe sürüklenince hayatı altüst olur. Selin’in babası Zeki ise çocukluğundan beri kendine rakip olan Kadir tarafından dolandırılır. Selin’in kendini eve kapatmaya niyetli olan Kadir’in oğlu Murat ile evlenmeye hiç niyeti yoktur. Düğün günü kaçmayı başaran Selin, üzerindeki nakit paralar ile otobüse binip Ege’ye doğru yol alır. Selin, yan koltuğunda oturan Asiye’nin de zorla akrabalarının yanına gönderildiğini öğrenmesiyle, birbirlerinin yerine geçmeyi teklif eder.