“Seversin” 1 Haziran Çarşamba Kanal D’de başlıyor…

“Seversin” 1 Haziran Çarşamba Kanal D’de başlıyor…

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği dizisi “Seversin” 1 Haziran Çarşamba günü izleyicisi ile buluşacak. Yayınlanan tanıtımları ile daha şimdiden izleyicinin ilgisini çeken dizinin afişi yayınlandı. Yayınlanan afiş sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Haberin Devamı

İlayda Alişan’ın Asya, Burak Yörük’ün de oyuncu Tolga Tuna karakterine hayat verdiği dizinin, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor.

İzleyicisi ile buluşmak için gün sayan dizinin oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin yer alıyor.

Eğlenceli hikayesi ile dikkat çeken dizi Seversin’in genel hikayesi şöyle;

Tolga şöhretinin zirvesinde ama tatminsiz genç bir aktör, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve AVM'de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar farklı bakan bu iki gencin yolları, tesadüfler sonucu kesişince adeta iki farklı dünya birbiriyle çarpışır. Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga’da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Haberin Devamı

Seversin 1 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

“Seversin” 1 Haziran Çarşamba Kanal D’de başlıyor…