Serra Arıtürk: Çok güzel bir uyum yakaladık

Serra Arıtürk: Çok güzel bir uyum yakaladık

Kanal D’nin 7 Haziran Pazartesi günü izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan dizisi “Aşkın Tarifi”nin başrol oyuncuları Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk çekim aralarında keyifli dakikalar geçiriyor.

Haberin Devamı

Kadir Doğulu’nun çok iyi bir partner olduğunu söyleyen Arıtürk, “Kadir ile kısa süredir tanışmamıza rağmen çok güzel bir uyum yakaladık. Sette bütün oyuncu arkadaşlarımızla eğlenceli anlar yaşıyoruz. Çekimler sırasında mutfakta çok zaman geçiriyoruz. Bazı zamanlar yemek kokuları bizi mest ediyor. Çoğu zaman Kadir ile aynı anda birbirimize bakıp acıktık deyip yemek yemeye başlıyoruz. Artık neredeyse metabolizmalarımız bile aynı çalışıyor” dedi.

Serra Arıtürk: Çok güzel bir uyum yakaladık

Aşkın Tarifi”; Gaziantepli Fırat şefin, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a ders vermek isterken, gerçek aşk ile buluşmasını konu alıyor. Deniz Koloş’un yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan gibi ünlü oyuncular rol alıyor.

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kanal D’nin yeni dizisi “Aşkın Tarifi” 07 Haziran’da başlıyor...Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Aşkın Tarifi’nin yayın tarihi belli oldu. 7 Haziran Pazartesi günü ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan dizinin ikinci tanıtımı da ilgi gördü. Aşkın Tarifi; Gaziantepli Fırat şefin, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a ders vermek isterken, gerçek aşk ile buluşmasını konu alıyor.
Haberle ilgili daha fazlası: