GeriTelevizyon Sen Çal Kapımı günü mü değişti, neden yok?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sen Çal Kapımı günü mü değişti, neden yok?

Sen Çal Kapımı günü mü değişti, neden yok?
Abone Olgoogle-news

Sen Çal Kapımı yeni günü ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her hafta çarşamba günleri Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Sen Çal Kapımı, kanal yönetiminin aldığı karar ile farklı bir güne alındı. Peki, Sen Çal Kapımı günü neden değişti? İşte, Sen Çal Kapımı neden yok sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı, kanal yönetiminin aldığı yeni karar ile cumartesi günleri izleyici karşısına çıkacak. Sen Çal Kapımı dizisinin yayın gününün değişmesiyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Son bölüm özeti;

Çatı katındaki çökmenin Serkan’ın hatası olduğu düşünülür. Serkan hayatında ilk kez böylesine zor bir durumda kalır. Herkes hatta kendisi bile çizimde yaptığı bir hata yüzünden bunların yaşandığını düşünürken Serkan’ın asla böyle bir dikkatsizlik yapmayacağına inanan tek bir kişi vardır: elbette Eda!

Serkan, çökmeden kaynaklı zararı gidermeye çalışırken Eda çizimlerdeki hatanın nasıl olduğunu çözmeye kararlıdır.

Serkan’ın yeni bir eve çıkması Aydan’ı çok üzer, Eda’nın Aydan için muhteşem bir planı vardır. Bu sırada Ayfer, çiçekçiye gelen müşterinin aslında Efe’nin referansı ile değil Serkan sayesinde geldiğini öğrenir.

Eda Serkan’ın Selin’e olan davranışlarını yanlış yorumlar. Serkan kendisine uzak davranan Eda’nın peşine takılır ve onu üniversite kütüphanesinde bulur. Araları bozuk olsa bile birbirlerinden uzak kalamamaktadırlar. Gece boyunca birlikte vakit geçirirler.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle