GeriTelevizyon Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman başlayacak? Sefirin Kızı 17. son bölüm (sezon finalinde) neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman başlayacak? Sefirin Kızı 17. son bölüm (sezon finalinde) neler oldu?

 Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman başlayacak? Sefirin Kızı 17. son bölüm (sezon finalinde) neler oldu?

Sefirin Kızı 17. bölümüyle sezon finali yaparak sevenlerine kısa süreliğine veda etti. Akın’ın Nare'yi kaçırmak istemesi heyecanlı anlara neden olurken, Sefirin Kızı'nın 22 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulundu. Heyecanlı bölümün ardından gözler Sefirin Kızı yeni sezon tarihine çevrildi. Peki, Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman? İşte, Sefirin Kızı sezon finali özeti.

StarTv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı 22 Haziran Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Dizinin sezon finalinde Sancar'ın vurularak denize düşmesi ise kafalarda bir çok soru işareti bıraktı. İşte, Sefirin Kızı 17. bölüm özeti ve yeni sezon tarihine dair merak edilen ipuçları.

SEFİRİN KIZI YENİ SEZON NE ZAMAN?

Sefirin Kızı 17. bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara ara verdi. Korona virüsü nedeniyle setlerine ara verilen ve iki bölüm yayınlanarak sezon finali yapan Sefirin Kızı dizisinin, önümüzdeki sezon eylül ayında ekranlara dönmesi bekleniyor.

Sefirin Kızı yeni sezon tarihi netleştiği zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

SEFİRİN KIZI SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır.

Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

Melek bulunacak mı? Nare kaçırılacak mı? Sancar o denizin dibinde boğulacak mı?

Denizin dibinde onlar çocukken başlayan bu sevda, şimdi bir çocukları varken yine denizin dibinde mi son bulacak?

En lezzetli yemek tarifleri burada

False