GeriTelevizyon Sefirin Kızı ile ilgili gelişme: Yeni bölümü yayınlanmamıştı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sefirin Kızı ile ilgili gelişme: Yeni bölümü yayınlanmamıştı

Sefirin Kızı ile ilgili gelişme: Yeni bölümü yayınlanmamıştı
Abone Olgoogle-news

Pazartesi akşamları yayınlanan başrollerinde Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm tarihi merak konusuydu. Ekran macerasına ara veren Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanına Gediz ile Nare'nin nikah sahnesi ve Sancar'ın bıçaklanma anı damga vurdu. Peki, Sefirin Kızı yeni bölümü ne zaman yayınlacak?

Her sene yılbaşı ardından birçok dizi ekran macerasına ara veriyor. Seferin Kızı dizisi de ekran macerasına kısa bir ara verdi. Takipçilerinin merakla beklediği yeni bölüme dair ilk tüyolar ise Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanıyla geldi. 11 Ocak Pazartesi günü ekrana gelecek olan Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanında tutuklanarak ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırılan Sancar, cezaevinde bıçaklanırken; Gediz ve Nare nikah masasına oturuyor. 

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM ÖZETİ

Gediz, Sancar için katil olmayı göze almıştır. Bu iki sadıç arasında bir şeyleri tamir edecek mi yoksa artık ortada tamir edecek bir şey kalmadı mı? Sancar, Gediz’i affedecek mi?

Peki Gediz’in Sancar’ın canı için feda ettiği Sahra, Gediz’i affedecek mi?

Öte yandan, Kahraman’ın sorduğu “Bundan sonra özgür bir yarıcının oğlu mu olacaksın yoksa mapus bir Sancar Efe mi?” sorusuna Sancar’ın cevabı nettir; “Mapus bir Sancar Efe”.

Ancak Nare’nin de cevabı nettir; “Özgür bir yarıcının oğlu.”

İki sevdalının mücadelesini hangisi kazanacak?

Birbirleriyle giriştikleri bu kıran kırana mücadele, onları hiç tahmin etmedikleri bir sona mı taşıyacak?

False