GeriTelevizyon Sefirin Kızı 7. bölüm fragmanı Sancar'ın o açıklamalarına şahit ediyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sefirin Kızı 7. bölüm fragmanı Sancar'ın o açıklamalarına şahit ediyor!

Sefirin Kızı 7. bölüm fragmanı Sancar'ın o açıklamalarına şahit ediyor!

Sefirin Kızı 7. bölüm fragmanı Gediz ile Sancar arasındaki konuşmaya tanık ediyor. Sancar, Gediz'e düşüncelerini çok titizce kurduğu cümlelerle aktarmaktadır. Koğuşta yan yana gelen ikili, seyircileri çok önemli bir diyaloğa şahit edecek. İşte, Sefirin Kızı 7. yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntüler ve son bölümde yaşananlar

Sefirin Kızı 7. bölüm fragmanında Gediz, Sancar'a güvensizliği konusunda bazı telkinlerde bulunmaktadır. Nare'ye de kendisine güvenmediği gibi güvenmeyip ceza kestiğini söyleyen Gediz, Sefirin Kızı 7. bölüm fragmanında Sancar'ın cevabı ise çok derin olmuştur. İşte, Sefirin Kızı 7. bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında bazı bilgiler

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir.

Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları.

Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.

Nare ise bir yandan yaşadığı saldırının travmasıyla savaşırken bir yandan kendini Sadıçların yokluğunda onlara yardım etmeye adar. Çünkü o sevdiklerinin suçsuzluğuna tüm kalbiyle inanmaktadır.

SEFİRİN KIZI KONUSU 

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False