Şarkılar Bizi Söyler’in konukları belli oldu! 21 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler konukları

Şarkılar Bizi Söyler’in konukları belli oldu 21 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler konukları

Şarkılar Bizi Söyler konukları yayınlanan fragman ile belli oldu. Kanal D’nin sevilen programına bu hafta da birbirinden ünlü isimler gelecek. Programın bu haftaki konsepti ‘Uzun Yol Şarkıları’ olacak. Ve saat 20:00’de başlayacak. Peki, Şarkılar Bizi Söyler’in konukları arasında kimler var?

Haberin Devamı

Şarkılar Bizi Söyler’in konukları arasında kimlerin olduğu her hafta merak ediliyor. Cumartesi akşamlarının sevilen programı Şarkılar Bizi Söyler de bu hafta Hakan Altun yeni albümünün şarkılarını ilk defa seslendirecek. Uzun Yol Şarkıları konsepti ile ekrana gelecek olan programın konukları arasında usta isimler yer alıyor

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER’İN BU HAFTAKİ KONUKLARI BELLİ OLDU

Şarkılar Bizi Söyler’e bu hafta Sinan Özen, Hamdi Alkan ve Oya Başar konuk olacak. Şarkılar Bizi Söyler’in müzik ve eğlence dolu yeni bölümünde Sinan Özen, “Öpsene Beni” şarkısıyla müzik şölenini başlatacak. Ünlü sanatçı, “Vicdansızlar, Senin Ağzını Yerim, Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım” gibi en sevilen şarkılarıyla izleyiciye unutulmayacak bir müzik ziyafeti yaşatacak. 2020 yılında ikizlerini kucağına alan Sinan Özen, evlatlarından bahsederken sağlık sorunları yaşayan minik kızı Neva için; “Kızım yoğun bakımdayken bir şarkı yaptım. Sağlığına kavuşunca okuyacağım” dediği “Yerim Göğüm Yıldızım” şarkısını söyleyerek duygu dolu anlar yaşayacak.

Haberin Devamı

Duayen oyuncular Oya Başar ve Hamdi Alkan, keyifli ve samimi sohbetleriyle geceye renk katacak, kahkahalar havada uçuşacak. Oya Başar ve Levent Kırca’nın Türk televizyon tarihine damga vuran Olacak O Kadar programının hafızalardan silinmeyen şarkısı hep birlikte söylenecek ve “Şarkılar Bizi Söyler”de adeta nostalji rüzgârı esecek. Hamdi Alkan, “Kaderimin Oyunu” şarkısında Orhan Gencebay’ın taklidiyle keyifli anlara imza atacak.