GeriTelevizyon Şampiyon dizisi yeni bölüm ne zaman? Şampiyon final mi yaptı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şampiyon dizisi yeni bölüm ne zaman? Şampiyon final mi yaptı?

Şampiyon dizisi yeni bölüm ne zaman? Şampiyon final mi yaptı?
Abone Olgoogle-news

TRT1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinin yeni bölümünü bekleyenler, dizinin yayın saatinde bu hafta başka bir programın olduğunu gördü. Şampiyon sevenleri, geçen hafta ve bu hafta dizinin yayınlanmaması nedeniyle, "Şampiyon final mi yaptı?" sorusunu akıllarına getirdi. Peki, Şampiyon dizisi yeni bölüm ne zaman? Şampiyon neden yok? İşte,dizi ile ilgili merak edilen bilgiler.

Her hafta perşembe günleri yayınlanan ve izleyici tarafından büyük ilgi gören Şampiyon, 6. bölümü sonrası yayın hayatına 2 hafta ara verdi. Dizinin tutkunları yeni bölüm için sabırsızlanırken, Şampiyon'un akıbeti de merak konusu oldu. Peki, Şampiyon ne zaman? Şampiyon bu hafta neden yayınlanmıyor? İşte, dizinin yeni bölüm tarihi ve konuyla ilgili detaylar.

ŞAMPİYON YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? 

Sevilen dizi Şampiyon geçen hafta, Cumhurbaşkanı Özel Yayını dolayısıyla, yeni bölümü bir hafta ertelenmişti. Dizinin bu hafta da yeni bölümü ile yayınlanmayacak olması merak edilirken, TRT1 Şampiyon'un yayın gününde değişikliğe gitti. Şampiyon dizisi 3 Kasım Pazar gününden itibaren pazar akşamları sevenlerinin karşısına çıkacak.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zafer Tansel’le ilgili edindiği bilgiyi Fırat’la paylaşır. Akif’in video kaydını izletir. Yıllar sonra Necdet Suphi maçında hiçbir suçunun olmadığı gerçeğiyle yüzleşen Fırat ilk anda bu yüzleşmenin ağırlığını kaldıramasa da sonrasında Zafer’den bu kaydı hiçbir şartta Suna’ya izletmemesini tembihler. Artık savaş değil barış istemektedir. Oğluyla barış içinde yaşayacağı bir hayat. Fakat ne Tansel, ne de şimdilik onları uzaktan izleyen Aladağlı’nın barışmak veya onları rahat bırakmak gibi bir niyeti yoktur. Aladağlı’nın varlığından haberdar olan Yaman, Fırat ve ailesi adına endişelenmeye başlar. Bu endişesinin sebebi, ikilinin yıllar önce Belene kampında tanışıyor olmasıdır. Yaman detaya girmeden Aladağlı’nın kim olduğunu ailesine özetler. Derviş’in, bu hayatta karşılaşabilecekleri en tehlikeli insan olduğunu söyler. Bu yüzden Fırat’a da, oğlu Zafer’e de Derviş Aladağlı’dan uzak durmaları gerektiğini sıkı sıkı tembihler. Tüm bunlar olurken Tansel’le ilişkisini sonlandıran Suna, bu durumu ailesine de açar. Fakat annesinin tepkisi beklediğinden de sert olur. Bilmediği şey, ailesiyle Tansel arasında geçmişten gelen büyük bir sır olduğudur. Bu sırrın açığa çıkmaması adına, kızlarının Tansel’le arasını bir an önce düzeltmesi gerekmektedir.

Nihayet babasıyla kavuşan Güneş cephesinde ise her şey yolundadır. Ve hayatlarında yepyeni bir heyecan vardır artık; Okul. Güneş’in okula başlama zamanı gelmiştir ve Fırat oğlunu okula yazdırır…

Nesli, babasıyla hastanede yaptığı konuşmadan dolayı içten içe vicdan azabı çekmektedir… Her ne kadar hala haklı olduğunu düşünse de babasına çok sert çıktığı için üzgündür. Onunla barışmak, özür dilemek ister ama Yaman ortalarda yoktur artık. Üstelik gece eve de gelmez. Ve ertesi gün de öyle… Üstelik telefonuna da cevap vermemekte, salona da gitmemektedir. Zafer, Nesli ve Fırat, iyiden iyiye Yaman’ın başına kötü bir şey geldiğini düşünmeye başlar artık

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle