GeriTelevizyon Sadakatsiz'e damga vuran sahne!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sadakatsiz'e damga vuran sahne!

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz' dün akşam 14'üncü bölümüyle ekranlara geldi. Mert ve Bahar'ın yolarını ayırdığı yeni bölüme Selçuk damga vurdu. Nil ve Asya'nın kendisine oynadığı oyunu öğrenince çılgına dönen Selçuk, Nil'in peşine düştü. Selçuk'tan kaçan Nil ise bir inşaata sığındı. Nil'e yardıma Volkan da geldi. Ancak Nil'i kurtarmak isterken bir kişi Asya'nın gözü önünden inşaattan düştü.

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz', 20 Ocak Çarşamba akşamı 14'üncü bölümüyle ekranlara geldi. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerinde yer aldığı 'Sadakatsiz'in son bölümüne Selçuk damga vurdu.

Sadakatsize damga vuran sahne

Son bölümde; Asya'nın peşini bırakmayan Volkan, eski karısını takip etmesi için tuttuğu Selçuk'tan da kurtulmaya çalıştı. Yaptığı şantajın ardından Volkan'dan bir kez daha para alan Selçuk, Nil'e koştu.

SELÇUK ÇILGINA DÖNDÜ
Onunla bir kez daha başlayabileceklerini düşünen Selçuk, Nil'i bir kuyumcuya götürdü ve yüzük alarak; evlenme teklif etti. Ancak Nil'in arabada anahtarını düşürmesi Selçuk'un, Asya ile Nil'in yaptığı planı öğrenmesini sağladı. Kandırıldığını duyunca deliye dönen Selçuk ise Asya'yı tehdit ederken; şehirden kaçmaya çalışan Nil'in peşine düştü.

Sadakatsize damga vuran sahne

Final sahnesinde ise otogara gelen Selçuk'tan kaçmaya çalışan Nil bir inşaatın tepesine çıktı. Selçuk'u takip eden Volkan da yanlarına geldi.
Sadakatsize damga vuran sahne

ASYA'YA VOLKAN ŞOKU
Ancak Volkan ve Selçuk, Nil'i kenara çekmek isterken bir kişi aşağıya düştü. Asya ise düşen kişinin Volkan olduğunu sandı ve büyük şok yaşadı. Düşen kişinin kim olduğu ile ilgili sosyal medyada birçok yorum yapıldı. İşte o yorumlardan bazıları;

"Hala ilk aklına Volkan geliyor. İstediğin kadar zeki ol, nefret et sevince çok zor"

"Keşke Volkan ile Selçuk birbirine sarılıp atlasaydı da bir taşla iki karaktersizden kurtulsaydık"

"Asya’nın Volkan’dan nefret etmesine rağmen Volkan düştü diye deli gibi korkması..Aşkla nefret arasındaki ince çizgidesin Asya.."

"İkinizi de sevmem ama keşke Volkan düşseydi"

False