GeriTelevizyon Sadakatsiz konusu nedir, oyuncuları kimdir? İşte Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sadakatsiz konusu nedir, oyuncuları kimdir? İşte Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu

Sadakatsiz konusu nedir, oyuncuları kimdir? İşte Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu
Abone Olgoogle-news

Sadakatsiz dizisi oyuncuları ve konusu araştırılıyor. Kanal D ekranlarında her hafta çarşamba akşamları yeni bölümleri yayınlanan Sadakatsiz dizisi izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Sevilen dizinin oyuncuları arasında Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar gibi isimler yer alıyor.

Sadakatsiz dizisi oyuncuları ve konusu ile dikkat çekiyor. Sadakatsiz izleyicileri ilk bölümün ardından oyuncu kadrosunu araştırmaya başladılar. Her hafta çarşamba akşamları ekrana gelen Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere Asya karakterine, Caner Cindoruk Volkan karakterine, Melis Sezen Derin karakterine, Burak Sergen Haluk karakterine hayat veriyor. İşte dizi ile ilgili bilgiler

SADAKATSİZ OYUNCULARI

Sadakatsiz dizisinin oyuncuları arasında Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu bulunuyor.

Cansu Dere – Asya

Caner Cindoruk – Volkan

Melis Sezen - Derin

Burak Sergen – Haluk

Özge Özder – Derya

Sadakatsiz konusu nedir, oyuncuları kimdir İşte Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu

Eren Vurdem Mert

Yeliz Kuvancı Bahar

Emir Tarık Tekin - Selçuk

Alp Akar - Ali

SADAKATSİZ DİZİSİ KONUSU

Dizide; Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan (Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle