GeriTelevizyon Romantik Komedi filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir? Romantik Komedi ne zaman çekildi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Romantik Komedi filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir? Romantik Komedi ne zaman çekildi?

Romantik Komedi filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir? Romantik Komedi ne zaman çekildi?

Romantik Komedi filmi bu akşam yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Oyuncu kadrosunda Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Burcu Kara gibi isimlerin yer aldığı film 2010 yılında vizyona girmişti. İşte Romantik Komedi filmi konusu ve oyuncuları ile ilgili merak edilenler…

Romantik Komedi filmi konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Sevilen filmler televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Çok yakın arkadaşlar olan Esra, Didem ve Zeynep’in maceralarının anlatıldığı filmin oyuncuları arasında Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Burcu Kara, Begüm Kütük gibi isimler bulunuyor.

ROMANTİK KOMEDİ FİLMİ OYUNCULARI

Filmin oyuncuları arasında Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Burcu Kara, Begüm Kütük, Gürgen Öz, Mert Yavuzcan, Kubilay Penbeklioğlu gibi isimler bulunuyor.

ROMANTİK KOMEDİ FİLMİ KONUSU

Esra, Didem ve Zeynep çok yakın arkadaş olmalarına rağmen birbirinden farklı hayatlar sürdüren farklı karakterlere sahip üç kişidir. Sessiz sakin olan Esra, deli dolu olan Didem ve dominant karaktere sahip olan Zeynep.. Bu üç arkadaştan istikrarlı olarak ilişkisini sürdürebilmiş olan Zeynep'in düğünü hem Esra'nın hem de Didem'in hayatında değişik süprizlere neden olacaktır. İstemediği bir işte yıllardır çalışan Esra bir cesaret örneği göstererek, hayatını değiştirmeye karar verir. Bunun için ilk adımı atar ve işinden istifa eder, kötü giden ilişkisini sona erdirir.Uzun iş aramalarından sonra zar zor iş bulduğu reklam ajansına çalışmaya başlayana Esra'yı bir sürpriz bekliyordur. Ajansın kreatif direktörü Mert ile Esra yakınlaşırken, erkeklere karşı yanlış strateji uyguladığını düşünen Didem'de Mert'in arkadaşı aktör Cem Sezgin'den etkilenir ve onu elde etmek için okuduğu bir kitaptan taktikler uygulamaya başlar. Kızların aşk hayatlarında yaptıklarını tasvip etmeyen Zeynep de evliliğinde sorunlar yaşar. Bu üç kızın aldıkları kararlar hayatlarını sürpriz şekilde değiştirecektir.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False