GeriTelevizyon Reynmen kimdir, gerçek adı ne? İşte Reynmen'in hayatıyla ilgili bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Reynmen kimdir, gerçek adı ne? İşte Reynmen'in hayatıyla ilgili bilgiler

Reynmen kimdir, gerçek adı ne? İşte Reynmen'in hayatıyla ilgili bilgiler
Abone Olgoogle-news

Reynmen kimdir? Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde 'Ela' isimli şarkısıyla Yılın Şarkısı Ödülü'ne layık görülen Reynmen hayatı ve biyografisiyle gündeme geldi. Sosyal medyada ve dijital müzik platformlarında özellikle gençler tarafından dinlenen Reynmen'in hayatını merak eden izleyenler, öğrenmek istedikleri sorulara internetten yanıt arıyor. İşte, Reynmen'le ilgili bilgiler.

Gerçek ismi Yusuf Aktaş olan Reynmen 6 Aralık 1995'te dünyaya geldi. Sivaslı olan Yusuf Aktaş, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okuluna nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamladı.

Aktaş, bir video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı. 2019 yılının Ocak ayında "Derdim Olsun" adlı şarkı ile Türkiye çapında büyük yankı uyandırdı. Daha sonra 2019 yazında "Ela" adlı müzik videosu ile Türkiye'nin en çok izlenen videoları arasına girdi.

Reynmen, 2019 yılında Houze Istanbul ismini verdiği müzik şirketini kurdu. Son EP'si RnBesk'i de bu şirket üzerinden yayımladı. EP'deki parçalardan "Hevesim Yok", "Yoksun Başımda", "Radyoda Neşet" ve "Dolunay" klipsiz olarak, "Leila" adlı parçasını ise video klipli olarak çıkarttı. Houze Istanbul bünyesinde henüz Yusuf Aktaş'ın kurumsal iletişimini sağlayan asistanı Burak Koşar ve şirketin müzik direktörlüğünü yapan Oğulcan Nihat bulunuyor. Şirketin merkez ofisi ise İstanbul'da bulunmaktadır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle