Ramo'nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı - 4. bölümde Ceyhan Ramo’nun düğününü basıyor

Ramonun yeni bölüm fragmanı yayınlandı - 4. bölümde Ceyhan Ramo’nun düğününü basıyor

Yağız Alp Akaydın'ın yönetmenliğini üstlendiği Ramo'nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak olan Ramo'nun yeni bölümü öncesi ekranlara gelen fragmanına Ceyhan'ın Ramo’nun düğününü basması damga vurdu. Halef ve Neslihan adım adım planlarını gerçekleşmesi ile fragmanda dikkat çeken ipuçlarından. İşte, Ramo'nun 4. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

Haberin Devamı

Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo 4 Şubat akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Ramo'nun bu haftaki bölümünde düğün günü Ceyhan'ın yapacakları izleyenleri heyecanlandıracak. İşte, Ramo'nun 4. yeni bölüm fragmanı.

RAMO'NUN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

İstanbul mafyasının hükmünü her iki taraf da yerine getirmiş, sulhu sağlamak için nikah hazırlıklarına başlamıştır. Herkes suların durulduğunu düşünürken, Halef ve Neslihan adım adım planlarını gerçekleştirip Ceyhan’ı cezaevinden kaçırır. Nikah günü gelip çatar. Fatoş tüm bu olan bitene dayanamayıp Boz’u arar. Gelip onu kurtarmasını ister. Diğer tarafta ise Ceyhan, Ramo’nun düğününü basar. Tıpkı Ramo’nun kardeşini öldürdüğü gibi, o da abisi Hasan’ı öldürecektir. Hasan ise olan bitenden habersiz, Ceyhan’ın kurduğu tuzağa düşmüş, tek başına ateş çemberinin arasında kalmıştır. Ramo çaresizce Ceyhan’la karşı karşıyadır.

 

Haberle ilgili daha fazlası: