GeriTelevizyon Radyo D’den yeni program: Müzik Hattı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Radyo D’den yeni program: Müzik Hattı

Radyo D’den yeni program: Müzik Hattı

Radyo D’de sunuculuğunu Melis Baştuğ’un yaptığı yeni program Müzik Hattı’nın ilk bölüm konuğu şarkıcı Emre Kaya oldu.

Son şarkısı ‘Nasıl Diye Sorma’nın klibini dünyaca ünlü bir markanın sponsorluğunda çeken ve  klibinin ‘after effect’lerini  Rihanna, Justin Timberlake, Beyonce gibi ünlü isimlerin çalıştığı stüdyoda gerçekleştiren şarkıcı, programda samimi açıklamalarda bulundu.

“Tek derdim var, insanların seveceği şarkıları yapabilmek”

Kariyeri ve müzik dünyası ile ilgili açıklamalar yapan Emre Kaya, “İşlerimize biraz daha yatırım yapmamız gerektiği biraz daha güçlendirmemiz, kuvvetlendirmemiz gerektiğini fark ettim. Kendi müzik şirketimi kurdum. Artık kendi yaptığım şarkıların hepsini sosyal medya üzerinden 250 farklı mecrada insanlarla buluşturuyorum. Bunların da geri dönüşlerini gördüğüm zaman çok daha başka bakılması gerektiğini fark ettim. Şimdi isim vermeyeceğim ama kendi müzik şirketini kurup sözleşme kısmını bekleyen arkadaşlarım var. Artık bazı şeyler çok farklı noktalara gidecek Türk müzik piyasası için. Dünyada aslında böyle, insanlar kendi kanallarından şarkılarını çıkarıyorlar. Artık herkes televizyoncu ve bunun mentalitesine varılması gerekiyor” dedi.

Radyo D’den yeni program: Müzik Hattı
Melis Baştuğ’un sunduğu “Müzik Hattı”, her hafta Çarşamba günleri saat 15:00-16:00 arasında konuklarıyla Radyo D’de…

Radyo D 104.0 frekansında…

 

Sınav sonuçları başarı ölçütü müdür?

Sınav sonuçları başarı ölçütü müdür?Çocukların sınavlarda aldıkları notlarla okulda başarılı olup olmadıkları ölçülüyor. Peki, bu doğru mu? Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt soruyor, Eğitim Danışmanı Pedagog Prof. Dr. Norma Razon yanıtlıyor…

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False