GeriTelevizyon Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayılandı mı? İşte son bölümün özeti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayılandı mı? İşte son bölümün özeti

Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayılandı mı? İşte son bölümün özeti
Abone Olgoogle-news

Tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, bu hafta 99. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan son bölümünde, Abdülhamid'in Guslav hakkındaki şüpheleri Selim Paşa’nın onu vurmasıyla arttı. Yayınlanan bölümün ardından Payitaht Abdülhamid'in haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayılandı mı?

Sevilen dizi Payitaht Abdülhamid, 6 Aralık Cuma akşamı 99. bölümüyle sevenlerine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin bölümüne Abdülhamid Gustav’ın düşmanlığını ispat edebilecek mi? sorusu damga vurdu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in son bölümünde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilen ayrıntılar... 

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz. 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD'İN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Abdülhamid’in Gustav hakkındaki şüpheleri Selim Paşa’nın onu vurmasıyla artar. Yoksa aradıkları düşman gözleri önündeki Gustav’mıdır? Meçhul düşmana Zülüflü aracılığıyla telgraf çeker. Telgrafa gelecek cevap Gustav’ın beraatı olacaktır. Ama Gustav hastanede, iki oğlu da saraydadır. Telgrafa cevap verecek kimse yoktur. Abdülhamid Gustav’ın düşmanlığını ispat edebilecek midir?

Ahmet Paşa devletin içinde olduğu söylenen çetenin peşindedir. Topladığı bilgiler onu tek bir isme götürür. Abdülhamid’in hiç beklemediği, güvendiği bir isimdir bu... Yaptığı tertiple gerçeği ortaya çıkaracak, kim suçlu, kim değil anlayacaktır. Bir buluşma ayarlanır. Abdülhamid’in gözü önündeki buluşmaya kim gidecektir?
Halil Halid rahibe meselesini çözüp İmro’nun planını bozmuş, ama Naib’in şüphelerinin artmasına engel olamamıştır. Naib verdiği yanlış bilgiyle Tatarları tuzağa çeker. Halil Halid arkadaşlarını son ada kurtarmayı başarır. Ama Naib’in Halil Halid’i çaresiz bırakacak başka bir planı daha vardır. Halil Halid yapılacak katliamı önlemek için kendi canı pahasına saraya istihbaratını gönderir. Saraydan gelecek emir ne olacak, Naib’in planı tutacak mıdır?

Blavatsky Çemberlitaş konağını almak ve altından kazdıracağı tünelle Ahit Sandığı’na ulaşmak için hesaplarını yapar. Nihayet dünyayı yönetme gücü kendisinin de içinde olduğu gizli cemiyetlerin eline geçecektir!

Bu arada da Gülcemal’in Hristiyan olduğunu öğrenen Mehmet’in ölüm hükmünü verir. Bidar da iyi niyetle Mehmet ve Gülcemal’in aralarının neden bozulduğunu araştırmaktadır. Gülcemal’in yalan söylediğini öğrenecek midir? Cemile’ye kocasından gelen mektup onu çok zor bir durumda bırakır. Bidar, Cemile’nin kocasıyla ilgili durumunu anlayacak mıdır? Mehmet ölecek midir?

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle