Payitaht Abdülhamid 61. bölüm fragmanında Abdülhamid sarsılıyor

Payitaht Abdülhamid 61. bölüm fragmanında Abdülhamid sarsılıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 61. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid’in telefon tertibinde duyduğu ihanet onu sarsar. Kim dost, kim düşman sorgulamaya başlar. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Haberin Devamı

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Halil Halid ve Tatar’ın Rusya’da aradığı adam aslında uzun zamandır peşine düştükleri biridir. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Abdülhamid’in telefon tertibinde duyduğu ihanet onu sarsar. Kim dost, kim düşman sorgulamaya başlar.

Halil Halid ve Tatar’ın Rusya’da aradığı adam aslında uzun zamandır peşine düştükleri biridir. Düşmanlarla çarpışırken kadim bir dostları esir olarak karşılarına çıkar. Halil Halid dostunu kurtarmak için kendini feda eder. Halil Halid bu tuzaktan kendini kurtarmayı başarabilecek midir?

Abdülkadir ve Naime ticarete girdiklerini herkesten saklarken Seniha öğrenmeyi başarır. Sırlarını saklayacaktır, ama susması karşılığında onlardan isteği bir şey vardır.

Bidar birinin ölümüne vesile olduğunu düşünerek vicdan azabıyla kıvranmaktadır. Gelen bir itirafname Bidar’ı kuşkularında haklı çıkarır. Bidar kabusunun ayak seslerini takip ederken bir kapıya ulaşır. Kapının hemen ardında Şivenaz vardır. Bidar, Şivenaz’ın gerçek yüzünü görebilecek midir?

Fuat, yaptığı siyaseti engelleyerek Abdülhamid’i zor durumda bırakır. Ancak Abdülhamid’in yaptığı akıllıca hamle Fuat’la birlikte sefirleri de şaşırtır. Şer ittifakının kurduğu tuzağa düşen Abdülhamid’in, tuzağı tersine çevirecek başka bir planı vardır. Tuzağa düşen kim olacaktır?