GeriTelevizyon Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiye'yi ilan edecek mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiye'yi ilan edecek mi?

Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiye'yi ilan edecek mi?
Abone Olgoogle-news

Her cuma ekranlara gelen tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin 10 Nisan Cuma akşamı seyirci karşısına çıkacak olan bölümüne ilişkin yayınlanan fragmanında, Hechler'ın oynadığı oyunla Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi ilan etmesi için baskı yapması dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. İşte, Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

TRT1 ekranlarında her hafta cuma akşamı yayınlanan Payitaht Abdülhamid 10 Nisan tarihinde 116. yeni bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanında Zekiye'nin, cinayetin zanlısı durumuna düşmesi heyecanlı bölümün sinyallerini verdi. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı ve 116. bölümle ilgili ipuçları.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hechler, bu kez oyunu büyük oynamıştır. Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi ilan etmesi için baskı yapar. Aksi takdirde sokaklarda patlayan bombaların paşaların emriyle patlatıldığını haber yaptıracaktır. Abdülhamid’in paşaları ortada yoktur. Halil Halid, paşaların imzası olan belgeyi bulma vazifesini alır. Ancak belge sefarethanededir. Abdülhamid’in Zülüflü hakkındaki şüphesi devam ederken, Hechler’in keyfi yerindedir. Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi imza etmekten başka yol bırakmamıştır.

Öte yandan, Zekiye, cinayetin zanlısı durumundadır... Abdülhamid, kızının suçsuzluğuna adı kadar emindir ama evladı dahi olsa sorgulanması gerektiğini söyler ve oda hapsine alır. Bidar, Zekiye’nin masumiyetini kanıtlamak için elinden geleni yapacaktır.

Meziyet, Abdülkadir’le evlenecektir ve ona özel bir oda verilir. Meziyet’in hizmetine verilen Dilruba deliye döner. Ne pahasına olursa olsun bu evliliğe engel olacaktır. Dilruba, Meziyet’i öldürecek mi?

Blavatsky’nin planıyla saraydan kaçan Zekiye, Abdülhamid’i nasıl korkunç bir vaziyetin içinde bırakacak? Halil Halid, yüksek koruma çemberi içinde olan sefarethaneden belgeyi alabilecek mi?

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle