Öldür Beni Sevgilim filminin konusu ne, oyuncuları kimler? İşte Öldür Beni Sevgilim hakkında detaylar

Öldür Beni Sevgilim filminin konusu ne, oyuncuları kimler İşte Öldür Beni Sevgilim hakkında detaylar

Öldür Beni Sevgilim filmi 2019'da vizyona girmişti. Murat Boz ve Seda Bakan'ın başrollerini paylaştığı filmde; ikiliye Özgür Emre Yıldırım, Açelya Topaloğlu, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu eşlik ediyor. Peki, Öldür Beni Sevgilim filminin konusu ne?

Haberin Devamı

Şenol Sönmez'in yönetmenliğini üstlendiği "Öldür Beni Sevgilim", birbirlerinin lise aşkı olan iki gencin, yıpratıcı evliliklerinin bir yıl dönümünde aldıkları piyango biletine çıkan büyük ikramiye sonrasında yaşananları anlatıyor. İşte, Öldür Beni Sevgilim hakkında detaylar...

Filmin senaryosunu Murat Dişli kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor.

Başrollerini Murat Boz ve Seda Bakan'ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu yer alıyor.

FİLMİN GENEL KONUSU

Okan ile Demet, beş yıldır evlidir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır. Beş yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda beş yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çift, kendilerini birbirinden komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulur.

Haberin Devamı

ÖLDÜR BENİ SEVGİLİM NEREDE ÇEKİLDİ?

Muğla ve İstanbul'un farklı noktalarının yer aldığı Öldür Beni Sevgilim filmi Fethiye'de tamamlandı.

Haberle ilgili daha fazlası: