GeriTelevizyon Öğretmen 5. bölüm ne zaman? Öğretmen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öğretmen 5. bölüm ne zaman? Öğretmen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Öğretmen 5. bölüm ne zaman? Öğretmen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Abone Olgoogle-news

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Öğretmen dizisinin yeni bölümünü bekleyenler, dizinin bu hafta tekrar bölümü ile karşılaştı. Öğretmen yayın saatinde eski bölümün yayınlanmasından dolayı, seyredenlerin gözü yeni bölüm tarihine çevrildi. Peki, Öğretmen 5. bölüm ne zaman? Öğretmen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, dizinin yeni bölüm tarihi ile ilgili ayrıntılar.

Öğretmen dizisi her hafta olduğu gibi çarşamba günleri izleyici ile buluşuyor. Koronavirus önlemleri dolayısıyla bazı dizilerin çekimlerinin durması, akıllara Öğretmen dizisi bu akşam yayınlanacak mı sorusunu getirdi. İşte, Öğretmen dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

Öğretmen dizisi bugün var mı sorusu, diziyi yakından takip eden seyirciler tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Her hafta çarşamba günü yayınlanan Öğretmen dizisi, bu hafta da izleyici karşısına çıkacak. Ancak özel bölüm ile izleyicisiyle buluşacak. 

Öğretmen dizisi 20.30'da özel bölümü ile seyircisinin karşısında olacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Küçükkapı Lisesi’nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim’in çantasına kimin koyduğudur.

Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz. Ateş bunu neden yaptığını anlatmayarak kimleri koruyordur?

Diğer yandan, Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif’le ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz’la konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar. Zeynep, 12/A sınıfını Akif Erdem’in elinden kurtarmak için bir şey yapacak mıdır?

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle