GeriTelevizyon Öğretmen dizisi ne zaman? Öğretmen yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öğretmen dizisi ne zaman? Öğretmen yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Öğretmen dizisi ne zaman? Öğretmen yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Abone Olgoogle-news

Öğretmen dizisi yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İlk sezonunun ardından ikinci sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya devam eden Öğretmen'in yayınlanan 7. bölüm fragmanında Akif'in hem sınıfını hem de kamuoyunu gerçeklere ikna edebilmek için Taner’le yüzleşmeye karar vermesi ekranlara yansıdı. Dizi devam ederken gündeme gelen iddialar üzerine izleyenler, Öğretmen dizisi final mi yapacak? sorusunun yanıtına odaklandı. İşte, Öğretmen dizisi yeni bölüm tarihi ve fragmandan görüntüler.

Öğretmen 7. bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. 25 Ekim Pazar akşamı Fox TV'de ekranlara gelmeye hazırlanan Öğretmen dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında “Avcı”nın Taner olduğunun ortaya çıkması sınıfta ayrıma neden oldu. Diğer yandan Öğretmen'in final yapacağı iddiasıyla ilgili yapım şirketi ya da yayıncı kanal üzerinden herhangi resmi bir açıklama gelmedi. İşte, ayrıntılar. 

ÖĞRETMEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Öğretmen dizisi, 25 Ekim Pazar akşamı izleyici karşısına çıkacak. Öğretmen'in yeni bölüm fragmanı şöyle;

“Avcı”nın Taner olduğunun ortaya çıkması sınıfta büyük bir ayrım yaratmış, Taner’den yardım ve iyilik görmüş olan öğrenciler ile Akif’e inanan öğrenciler arasında çatışma başlamıştır. Akif hem ikiye bölünmüş olan sınıfını hem de kamuoyunu gerçeklere ikna edebilmek için Taner’le yüzleşmeye karar verir. Fakat ortaya çıkacak gerçekler Akif’i bile sarsacaktır.

ÖĞRETMEN FİNAL Mİ YAPACAK?

Öğretmen dizisinin 9. bölümde final yapacağı iddiaları gündeme geldi. Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu, Öğretmen dizisinin final yapacağı iddiasıyla ilgili ise kanal üzerinden herhangi resmi bir açıklama gelmedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle