GeriTelevizyon Ödül gecesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ödül gecesi

Ödül gecesi

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi 1453 Ödülleri törenle sahiplerine verildi. Ödül töreni, Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda yapıldı.

Kanal D’nin başarılı programı “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” Yılın Magazin Programı ödülünün sahibi oldu. Programın sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, öğrencilerin yoğun tezahüratları eşliğinde ödüllerini Abdurrahim Albayrak’ın elinden aldı.

Ödül gecesi

Gecede onur ödülüne layık görülen Yıldız Tilbe, şarkı da söyledi.

Ödül gecesi

İdo Tatlıses, “Yılın en iyi erkek ses sanatçısı” ödülünün sahibi oldu.

Ödül gecesi

“Yılın en iyi kadın ses sanatçısı ödülü”nü kazanan Hande Ünsal, “Kalben teyzem olarak gördüğüm Yıldız ablamın önünde ödül alıyorum. Çok mutluyum. Tüm ekibime ve aileme teşekkür ederim” dedi.

Ödül gecesi

“Yılın kadın oyuncusu” seçilen Ayça Ayşin Turan,  “2-3 ay öncesine kadar sizlerle  sıra arkadaşıydım. Bu ödül için çok değerli” dedi.

Ödül gecesi

Törende Yılın Bilime Destek Veren TV Programı ödülü ise “Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel”e gitti. Ödülü Deniz Bayramoğlu ve programın editörü Şafak Altun birlikte aldı.

Ödül gecesi

Törende CNN Türk Yılın TV Kanalı ödülüne layık görüldü. Ödülü genel müdür Bora Bayraktar teslim aldı.

 

Antalya'dan İzmir'e etkinlik dolu bir hafta! | Dikkat Etkinlik Var

Antalya'dan İzmir'e etkinlik dolu bir hafta! | Dikkat Etkinlik VarCyro'dan, Magic Break'e oradan da İzmir Epic Fair'e uzanan eğlence dolu bir hafta bizi bekliyor! Bu etkinlikleri kaçırmak istemeyeceksiniz! Koray Taşan'ın sunumuyla haftanın öne çıkan etkinlikleri bu videoda!

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False