GeriTelevizyon O Ses Türkiye bu sezon yayınlanmayacak mı? Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye açıklaması
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

O Ses Türkiye bu sezon yayınlanmayacak mı? Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye açıklaması

O Ses Türkiye bu sezon yayınlanmayacak mı? Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye açıklaması
Abone Olgoogle-news

O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonuyla ilgili iddialar bir süredir gündemdeydi. Ekran macerasını uzun yıllardır sürdüren O Ses Türkiye'nin bu sezon yayınlanmayacağı iddia ediliyordu. İddialarla ilgili ilk açıklama Beyazıt Öztürk'ten geldi. Peki, O Ses Türkiye bu sezon yayınlanmayacak mı?

Jüri koltuğunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı O Ses Türkiye'nin bu sezon yayınlanmayacağı iddia edildi. Geçtiğimiz yıl ekim ayında başlayan O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezon akıbeti merak konusu oldu. İddialara yanıt yarışmanın jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk'ten geldi. Peki, O Ses Türkiye bu sezon yayınlanmayacak mı?

BEYAZIT ÖZTÜRK AÇIKLADI

Beyazıt Öztürk, jüri üyelerinden olduğu 'O Ses Türkiye' yarışmasının pandemiden dolayı bu yıl yapılmayacağını söyledi. 51 yaşındaki şovmen, "İnsanlar mizah izleyip, kafa dağıtmak istiyor. Bununla ilgili çalışıyoruz" dedi. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te objektiflere takılan Beyaz, yeni bir şov programı üzerinde çalıştıklarını belirterek, "İbrahim Büyükak’la yine şov tarzında bir program olacak” demişti.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle