GeriTelevizyon Müge Anlı’ya konu olan Dursiye Sağlam'ın öldürüldüğü ortaya çıktı - Dursiye Sağlam'ın katili kim çıktı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Müge Anlı’ya konu olan Dursiye Sağlam'ın öldürüldüğü ortaya çıktı - Dursiye Sağlam'ın katili kim çıktı?

Müge Anlı’ya konu olan Dursiye Sağlam'ın öldürüldüğü ortaya çıktı - Dursiye Sağlam'ın katili kim çıktı?
Abone Olgoogle-news

44 yaşındaki Dursiye Sağlam 11 Şubat'ta Afyonkarahisar’da kaybolmuştu. Müge Anlı ile Tatlı Sert işlenen Dursiye Sağlam'ın şüpheli kaybında son dakika gelişmesi 18 Şubat'ta aktarıldı. Müge Anlı acı haberin ayrıntılarını canlı yayında aktardı. İki çocuk annesi Dursiye Sağlam'ın katili tanıdık çıktı. Peki, Dursiye Sağlam'ın katili kim çıktı?

Dursiye Sağlam 11 Şubat’ta Afyonkarahisar’da kayıplara karışmıştı. 2 çocuk annesi Dursiye Hanım’ın akıbetini öğrenmek isteyen kızı Derya ve kardeşi Hüseyin, Müge Anlı programına başvurmuştu. Derya babasının kendisini ve annesi dövdüğünü, bu nedenle evden kaçmış olabileceğini söylemişti. Dursiye Sağlam’ın kaybolmadan önce görüştüğü son kişi olan iş arkadaşı Ahmet Cönk'ün sözleri kafalarda soru işareti ve şüphe bırakmıştı. Dursiye Sağlam'ı aralarında yasak aşk olduğu iddia olan Ahmet Cönk'ün öldürdüğü öne sürülmüştü.

KATİLİ İTİRAF ETTİ

Müge Anlı'dan 18 Şubat Salı günü acı haber geldi. Dursiye Sağlam ile ilişkisi olduğu iddia edilen Ahmet, 'ablam' dediği kadını bıçaklayarak araba öldürdüğünü itiraf etti. Anlı, Cönk'ün ifadesinde Dursiye Sağlam ile ilişkisini noktalamak istediğini ;ancak Dursiye Sağlam'ın bunu kabul etmediğini belirttiğini dile getirdi.İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, evli ve 2 çocuk annesi Dursiye Sağlam’ı Afyonkarahisar’a 5 kilometre uzaklıktaki Sülümenli kasabası yakınlarında ölü buldu.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle