GeriTelevizyon Müge Anlı'daki Halil Ergün'e ne oldu? Halil Ergün bulundu mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Müge Anlı'daki Halil Ergün'e ne oldu? Halil Ergün bulundu mu?

Müge Anlı'daki Halil Ergün'e ne oldu? Halil Ergün bulundu mu?
Abone Olgoogle-news

61 yaşındaki Halil Ergül, eşi ve bir kızıyla birlikte yaşadığı Erzincan'daki evinden 25 Aralık 2019'da anneme gidiyorum diye çıkmış ve bir daha geri dönmemişti. 36 gündür kayıp olan Halil Ergül'ün kardeşleri Selvinaz Akbulut ve Nusrettin Ergül, Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Peki, Müge Anlı'daki Halil Ergün'e ne oldu? Halil Ergün bulundu mu?

Halil Ergül'ün kızı ve eşinin neden 9 gün sonra kayıp başvurusu yaptıkları tartışılmıştı. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Halil Ergül'ün eşi ve kızının üzgün olmadığını babalarının kayıp olduğu bir yüz ifadesinde olmadıklarına dikkat çekmişti.

Yaşlı adamın maaş gününde maaşını çekmesini bekleyen aile, hesaplarda hareket göremeyince şüpheler arttı. Olay üzerinde büyük bir titizlikle çalışan Erzincan Emniyeti'nin başlattığı araştırmalarda Halil Ergül'ün hastane ve sosyal hizmetlerde kaydının olmadığı açıklandı. Epilepsi hastası olan Halil Ergül'ün bu kadar süre ilaç kullanmayınca atak geçireceğine dikkat çekildi.

Kayıp dosyası cinayet soruşturmasına dönüştü!

Emniyet yetkililerin Halil Ergül'ün evinde arama başlattı. Kayıp dosyası cinayet soruşturmasına dönüştü. Halil Ergül'ün kızı ve eşinin neden 9 gün sonra kayıp başvurusu yaptıkları tartışıldı.

Aramalar sonuç vermedi

Evinin ve gidebileceği her yerin incelendiği Halil Ergül'den haber alınamadı. Olumsuz hava koşullarına rağmen arama çalışmalarına devam edilen Halil Ergül'ün izine kaybının 43. gününde de rastlanmadı. Kayıp dosyası cinayet dosyasına dönüşen Halil Ergül'ü bulmak için ekipler havadan ve karadan arama başlattı. Drone ile desteklenen çalışmalarda ipucu elde edilemedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle