GeriTelevizyon Müge Anlı ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi açıklandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Müge Anlı ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi açıklandı mı?

Müge Anlı ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi açıklandı mı?

Müge Anlı ne zaman başlayacak sorusu gündemde yer almaya devam ediyor. Sezon finali ardından Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı. Müge Anlı'da son olarak Büyükşen cinayeti Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Programın takipçileri yeni sezon gelişmelerini takip ediyor. Peki, Müge Anlı yeni sezonu ne zaman? Müge Anlı yeni sezon tarihi belli oldu mu? İşte, o detaylar

Müge Anlı ne zaman başlayacak sorusu gündemde yer alıyor. Sezon finalinde ekibiyle birlikte çok iyi sezon geçirdiklerinin altını çizen Müge Anlı, eylül ayında izleyicisiyle yeniden buluşacağının müjdesini verdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert 14. Sezonu ile atv ekranlarında olacak. 

YENİ SEZON EXXEN’DE Mİ OLACAK

Müge Anlı'nın yeni döneme Acun Ilıcalı'nın paralı kanalı olan Exxen'de başlayacağı Acun Ilıcalı'nın bu transfer için kesenin ağzını açtığı öne sürülmüştü. Acun Ilıcalı'nın bu transfer için kesenin ağzını açtığı söylentiler arasındaydı. Eylül ayında yeni sezona başlayacak olan Anlı'dan bu iddiaya yanıt geldi. Müge Anlı, yeni sezonda da Tatlı Sert ile ATV ekranlarında olacağını belirtti.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False