GeriTelevizyon Mucize Doktor'un 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mucize Doktor'un 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırıyor

Mucize Doktor'un 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırıyor

Mucize Doktor'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İlgi gören dizinin yeni bölümüne dair ipuçlarını verdiği fragmanda, Ali ve Nazlı'nın ilişkilerinin gidişatına yönelik verecekleri karar, bu hafta heyecanlı gelişmelerin yaşanacağının sinyallerini verdi. Kıvılcım'ın Beliz’i köşeye sıkıştırması ise Mucize Doktor'da heyecanlı anlara sahne olacak. İşte, Mucize Doktor'un 24. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor, 27 Şubat Perşembe akşamı sevenleri ile buluşacak. Perşembe akşamı yayınlanacak olan Mucize Doktor'un 24. bölümünde, karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkumda bulunması, dizinin yeni bölümünde çarpıcı anları ekranlara taşıyacak. İşte, Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırır. Bu sırada acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False