Meleklerin Aşkı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Güncelleme Tarihi:

Meleklerin Aşkı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 29, 2018 20:43

Perşembe akşamları ekranlara gelen Meleklerin Aşkı dizisi 30 Ağustos'ta 8. bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Başrollerini Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu’nun paylaştığı dizinin yeni bölümünün yayınlanmasına kısa bir süre kala 2. fragman diziseverlerle paylaşıldı. Yayınlanan fragmanlar, yeni bölümün oldukça hareketli geçeceğinin sinyallerini verdi. Peki, Meleklerin Aşkı'nın yeni bölümünde neler olacak?

Haberin Devamı

Bayram tatili nedeniyle geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanmayan Meleklerin Aşkı dizinin merakla beklenen yeni bölümü bu hafta ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Deniz, Melek’le Yağmur’u karşısına alıp aralarından çekildiğini söylüyor. İşte, Meleklerin Aşkı'nın 8. bölüm fragmanları ve yeni bölüme dair kısa bir özet...

Meleklerin Aşkı 8. bölümüyle bu hafta ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümü öncesi yayınlanan 2 fragman, yeni bölüme dair pek çok ipucu veriyor. İşte, Meleklerin Aşkı 8. bölüm fragmanları ve yeni bölüme dair kısa bir özet...

Yağmur’la Melek’in kendilerini baş kahramanı olarak buldukları masal, mutlu sonla bitecekken Necmettin yüzünden yarım kalmıştır. Ama bu temsil; Melek’le Yağmur’un aralarındaki görünmeyen buzların bir nebze de olsa erimesine yardımcı olmuştur. Melek, hala eve dönmemiştir. Ama türlü bahanelerle evin yolunu tutmakta, Yağmur’u görmenin yollarını aramaktadır.

Haberin Devamı

Rukiye de bu durumun farkındadır. İki genç birbirlerine aşıklardır fakat tek engel Deniz’dir. Rukiye ilk defa bu kez Deniz’i aradan çıkarmak için bu kadar kararlıdır. Bir çok aşamadan oluşan planını devreye sokar. Rukiye önce Deniz’le Melek’in arasını açmaya, Deniz’i doldurmaya çalışır. Ama Deniz, Melek’i o kadar sevmektedir ki asla Melek’in aleyhine bir şey düşünmez. Rukiye, bu ilişkiyi içten çökertemeyeceğini anlayınca dış faktörleri devreye sokar. Deniz’in annesini, kendi evlerine çağırır. Ona, Yağmur’u gösterecek, kızının ne kadar yanlış bir yolda olduğunu anlatacaktır. Fakat bu da tutmaz. Kadın, Yağmur’a bayılmıştır. Bu durumda geriye yalnızca tek bir seçenek kalmıştır. Rukiye, son kozunu devreye sokar.

Gençler, kimsesiz çocuklara unutamayacakları bir bayram yaşatmış, soluğu evde almışlardır. Rukiye ise tabi ki bu sırada yapmıştır yapacağını. Deniz, Melek’le Yağmur’u karşısına alıp aralarından çekildiğini söyler. İki aşık, aralarındaki sis perdesi ortadan kalkınca birbirlerini görmeye başlayacaklar mıdır?

BAKMADAN GEÇME!