GeriTelevizyon MasterChef kim elendi, dün akşam kim gitti? 11 Ekim MasterChef'te elenen isim ve 12. yeni bölüm fragmanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef kim elendi, dün akşam kim gitti? 11 Ekim MasterChef'te elenen isim ve 12. yeni bölüm fragmanı

MasterChef kim elendi, dün akşam kim gitti? 11 Ekim MasterChef'te elenen isim ve 12. yeni bölüm fragmanı
Abone Olgoogle-news

MasterChef'te elenen kim oldu? sorusu dün akşam yanıtını buldu. MasterChef Türkiye'nin 11 Ekim tarihli 75. bölümünde, eleme turunda en başarısız yemeği yaparak şeflerin geçer notunu alamayan bir isim MasterChef'e ve hayallerine veda etti. Kırmızı takımın Eray hariç tüm yarışmacılarının potada olduğu haftada, Walison ve Ebru eleme finaline kaldı. Kritik eleme gecesine ise Sefa ve arkadaşları arasında tansiyonun yükselmesi damga vurdu. Diğer yandan, 5 isim bir hafta daha MasterChef'te olmayı garantiledi. İşte, 11 Ekim 2020 MasterChef'ten elenen yarışmacı ve son bölümün özeti.

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 75. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Kırmızı takımda Tanya, Ebru, Serhat, Walison, Berker, Sefa'nın eleme potasında olduğu haftada ilk turda şefler yarışmacılardan Bottarga - Kefal havyarı yemeğini yapmasını istedi. Berker, Tanya ve Serhat ilk turu başarıyla geçerken son turda Sefa, Ebru ve Walison finale kaldı. Şeflerin oy çokluğuyla MasterChef'ten ayrılan yarışmacı büyük üzüntü yaşadı. Elenmekten son anda kurtulan Ebru ise gözyaşlarına hakim olamadı. İşte, MasterChef'ten elenen isim.

MASTERCHEF'TEN KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 75. bölümünde final anında Walison ve Ebru karşı karşıya geldi. MasterChef'e veda eden isim şeflerin verdiği oylama sonrası Walison oldu. Elenmekten son anda kurulan Ebru gözyaşlarına boğuldu.

Geçen haftalarda yedeklerden MasterChef'e katılan Walison'un böylece MasterChef macerası kısa sürmüş oldu.

MASTERCHEF İLK TURDAN KİMLER GEÇTİ?

MasterChef eleme heyecanının yaşandığı gecede, eleme potasında olan isimler, elenmemek için zamanla yarıştı. Eleme gecesinde Danilo, Somer ve Mehmet Şef yarışmacılardan, ilk turda Bottarga - Kefal yapmasını istedi. Şefler ilk turun ardından yarışmacıların yaptıkları yemeklerin tadına baktı ve en başarılı yemek Serhat'ın oldu. Serhat'ın ardından potadan sıyrılan isimler Tanya ve Berker oldu. 

Diğer turda ise Sefa, Walison, Ebru son üçe kalan isimler oldu. Bu turda şefler yarışmacılardan  Somer şef'in özel tarifi yöresel lezzet olan hamsi kuşu yapmasını istedi. 45 dakikalık sürenin ardından şefler yarışmacıların yaptıkları yemeklerin tadına baktı  Şefler son turda Somer Şef'in tabağına en yakın tabağı yapan ismin Sefa olduğunu açıkladı.

Ebru ve Walison arasında geçen kritik oylamada ise şefler tercihini Ebru'dan yana kullandı ve MasterChef 2020'ye veda eden son isim Walison oldu.

MASTERCHEF WALİSON KİMDİR? 

34 yaşında olan Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca 3 yıldır Türkiye’de bulunuyor. Aktörlük ve oyunculuk yapan Fonseca yarışmaya kendi ülkesine ait bir yemekle katılmıştı. İki şeften evet oyu almayı başaran Walison Fonseca ardından gerçekleşen yarılmayı da kazarak final turuna kalmayı başardı.

Walison Fonseca’nın eşinin ismi Melisa Pınar. Walison’un eşi Melisa Pınar NLP uzmanı, yaşam koçu.

 

MASTERCHEF 12. BÖLÜM FRAGMANI

MasterChef 12. bölüm fragmanı ekrana geldi. Yarışmacılar, tavuk üzerinde çalışmalar yapacak;

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle